Checkout for WooCommerce - en to bg_BG translation catalogue (126 entries)

en: Order Submitted
bg_BG: Подадена поръчка

en: Special Offer
bg_BG: Специални оферти

en: Order Received
bg_BG: Поръчката е получена

en: Welcome back
bg_BG: Добро пожаловать обратно

en: Contact
bg_BG: Контакт

en: Method
bg_BG: Метод

en: Payment
bg_BG: Плащане

en: Close Cart
bg_BG: Затвори количката

en: Your site is running an <strong>insecure version</strong> of PHP that is no longer supported. Please contact your web hosting provider to update your PHP version.
bg_BG: Сайтът ви работи с <strong>несигурна версия на</strong> PHP, която вече не се поддържа. Моля, свържете се с вашия доставчик на уеб хостинг, за да актуализирате версията на PHP.

note: translators: %s - checkoutwc.com URL for documentation with more details.
en: <strong>Note:</strong> CheckoutWC is disabled on your site until you fix the issue. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Need help? Click here.</a>
bg_BG: <strong>Забележка:</strong> CheckoutWC е деактивиран на вашия сайт, докато не отстраните проблема. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Имате нужда от помощ? Кликнете тук.</a>

note: translators: %s - WordPress version.
en: CheckoutWC requires WordPress %s or later.
bg_BG: CheckoutWC изисква WordPress %s или по-нова версия.

note: translators: %s - WordPress version.
en: CheckoutWC requires WooCommerce %s or later.
bg_BG: CheckoutWC изисква WooCommerce %s или по-нова версия.

en: No thanks, just complete my order
bg_BG: Не, благодаря, просто завършете поръчката ми

en: Your order is almost complete...
bg_BG: Поръчката ви е почти завършена...

en: Add this offer to your order and save!
bg_BG: Добавете тази оферта към поръчката си и спестете!

en: Product not found
bg_BG: Продуктът не е намерен

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
bg_BG: Датата, на която е направена последната поръчка за този продукт, в часовия пояс на сайта.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
bg_BG: Ограничаване на набора от резултати до продукти, които са с ниски или изчерпани наличности. (Отпаднало)

en: Search by similar product name or sku.
bg_BG: Търсене по подобно име на продукта или sku.

en: There was an error logging in. Please check your credentials and try again.
bg_BG: При влизането възникна грешка. Моля, проверете идентификационните си данни и опитайте отново.

en: Use Recommended
bg_BG: Препоръчителна употреба

en: Use Your Address
bg_BG: Използвайте адреса си

en: Reenter Address
bg_BG: Въведете отново адреса

en: Use Existing Address
bg_BG: Използване на съществуващ адрес

en: Use recommended address instead?
bg_BG: Използвайте препоръчан адрес вместо това?

en: We're unable to verify your address, but found a close match.
bg_BG: Не можем да проверим адреса ви, но сме намерили близко съвпадение.

en: We are unable to verify your address.
bg_BG: Не можем да проверим адреса ви.

en: Please confirm you would like to use this address or try again.
bg_BG: Моля, потвърдете, че желаете да използвате този адрес, или опитайте отново.

en: You Entered
bg_BG: Въвели сте

en: Recommended
bg_BG: Препоръчително

note: translators: %s is the postcode field label
en: Email address contains invalid domain name.
bg_BG: Имейл адресът съдържа невалидно име на домейн.

note: translators: %s is the postcode field label
en: Please enter a valid %s.
bg_BG: Моля, въведете валиден %s.

en: Full name
bg_BG: Пълно име

en: House number
bg_BG: Номер на къщата

en: Street name
bg_BG: Име на улицата

en: Billing address
bg_BG: Адрес за фактуриране

en: Logged in with PayPal. Please continue your order below.
bg_BG: Влезли с PayPal. Моля, продължете поръчката си по-долу.

en: You have been unsubscribed from our cart reminder emails.
bg_BG: Отписали сте се от нашите имейли с напомняне за количката.

en: Complete Order
bg_BG: Завърши поръчката

en: This order was abandoned and subsequently recovered.
bg_BG: Тази поръчка е изоставена и впоследствие възстановена.

en: Address Search
bg_BG: Търсене на адрес

en: Search for your address
bg_BG: Търсене на вашия адрес

en: Or enter address manually.
bg_BG: Или въведете адреса ръчно.

en: Add Address Line 2
bg_BG: Добавяне на адресен ред 2

en: Add Company
bg_BG: Добавяне на компания

en: Pick up
bg_BG: Вземане

en: Ship
bg_BG: Доставка

en: Delivery method
bg_BG: Метод на доставка

en: Pickup locations
bg_BG: Местоположения за взимане

en: Pick up in store
bg_BG: Вземане в магазина

en: Pickup
bg_BG: Пикап

en: Pickup Location
bg_BG: Място на взимане

en: Pickup instructions
bg_BG: Инструкции за взимане

en: Usually ready in 1 hour.
bg_BG: Обикновено е готов за 1 час.

en: Usually ready in 2 hours.
bg_BG: Обикновено е готова за 2 часа.

en: Usually ready in 4 hours.
bg_BG: Обикновено е готова за 4 часа.

en: Usually ready in 24 hours.
bg_BG: Обикновено е готов за 24 часа.

en: Usually ready in 2-4 days.
bg_BG: Обикновено са готови за 2-4 дни.

en: Usually ready in 5+ days.
bg_BG: Обикновено са готови за 5+ дни.

en: Review
bg_BG: Преглед

en: Congrats! You get free standard shipping.
bg_BG: Поздравления! Получавате безплатна стандартна доставка.

note: translators: %s is the amount remaining for free shipping
en: You're %s away from free shipping!
bg_BG: Вие сте на %s разстояние от безплатна доставка!

en: Please enter a valid phone number.
bg_BG: Моля, въведете валиден телефонен номер.

en: Please enter your first and last name.
bg_BG: Моля, въведете името и фамилията си.

en: Shipping address
bg_BG: Адрес за доставка

en: Please enter a new quantity:
bg_BG: Моля, въведете ново количество:

en: 3-digit security code usually found on the back of your card. American Express cards have a 4-digit code located on the front.
bg_BG: 3-цифрен код за сигурност, който обикновено се намира на гърба на вашата карта. Картите на American Express имат 4-цифрен код, разположен отпред.

en: Are you sure you want to remove this item from your cart?
bg_BG: Наистина ли искате да премахнете този елемент от кошницата си?

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
bg_BG: Моля въведете валиден пощенски код.

en: Continue to pickup
bg_BG: Продължете да взимате

en: Start with post/zip code or street
bg_BG: Започнете с пощенски/пощенски код или улица

en: Shipping method
bg_BG: Метод на доставка

en: Apply
bg_BG: Приложи

en: Have a promo code? Click here.
bg_BG: Имате промоционален код? Натисни тук.

en: Promo Code
bg_BG: Промо код

en: Enter Promo Code
bg_BG: Въведете промоционален код

en: Remove this item
bg_BG: Премахни

en: Proceed to checkout
bg_BG: Продължете с плащането

en: Continue shopping
bg_BG: Продължете да пазарувате

en: Edit
bg_BG: Редактирай

en: Something went wrong. SendWP was not installed correctly.
bg_BG: Нещо се е объркало. SendWP не е бил инсталиран правилно.

en: Ship to
bg_BG: Изпрати до

en: No shipping methods available
bg_BG: Няма налични методи за доставка

en: All transactions are secure and encrypted.
bg_BG: Всички транзакции са защитени и криптирани.

en: Your order is free. No payment is required.
bg_BG: Вашата поръчка е безплатна. Не се изисква плащане.

en: Same as shipping address
bg_BG: Совпадает с адресом доставки

en: Use a different billing address
bg_BG: Използвайте различен адрес за фактуриране

en: Return to cart
bg_BG: Kembali ke daftar belanja

en: Continue to shipping
bg_BG: Продължете към изпращането

en: Continue to payment
bg_BG: Продължете да плащате

en: Review order
bg_BG: Преглед на поръчката

en: Return to information
bg_BG: Връщане към информацията

en: Return to shipping
bg_BG: Връщане към корабоплаването

en: Return to payment
bg_BG: Връщане към плащане

en: Or
bg_BG: Или

en: Decrement
bg_BG: Снижаване

en: Increment
bg_BG: Нарастване

en: Unsubscribe
bg_BG: Отписване

en: It looks like you already have an account. Please enter your login details below.
bg_BG: Изглежда, че вече имате акаунт. Моля, въведете данните си за вход по-долу.

en: If you have shopped with us before, please enter your login details below.
bg_BG: Ако вече сте пазарували при нас, моля, въведете данните си за вход по-долу.

en: Or continue as guest
bg_BG: Или продължете като гост

en: No thanks
bg_BG: Не, благодаря

en: Show order summary
bg_BG: Показване на обобщение на поръчката

en: Hide order summary
bg_BG: Скриване на резюмето на поръчката

en: Express checkout
bg_BG: Експресно плащане

en: Information
bg_BG: Информация

en: Order review
bg_BG: Преглед на поръчка

en: Already have an account with us?
bg_BG: Вече имате акаунт при нас?

en: Log in.
bg_BG: Влизане

note: translators: %s: site name
en: Create %s shopping account.
bg_BG: Създайте %s акаунт за пазаруване.

en: If you do not have an account, we will create one for you.
bg_BG: Ако нямате акаунт, ние ще създадем такъв за вас.

note: translators: %1 is the customer's name, %2 is their email address
en: Welcome back, %1$s (%2$s).
bg_BG: Добре дошли обратно, %1$s (%2$s).

en: Log out.
bg_BG: Излез от профила си.

en: Billing and Shipping address
bg_BG: Адрес за фактуриране и доставка

en: Your Cart
bg_BG: Количка

en: Select the address that matches your card or payment method.
bg_BG: Изберете адреса, който съответства на вашата карта или начин на плащане.

note: translators: %s is the order number
en: Order %s
bg_BG: Поръчка %s

note: translators: %s is the billing first name
en: Thank you %s!
bg_BG: Благодаря ви %s!

en: Order status
bg_BG: Статус на поръчката

en: Order updates
bg_BG: Поръчки за актуализации

en: You’ll get shipping and delivery updates by email.
bg_BG: Ще получавате актуализации за доставка и доставка по имейл.

en: Contact information
bg_BG: Информация за контакт

en: Shipping
bg_BG: Доставка

en: Login
bg_BG: Вход

en: Your Cart is Empty
bg_BG: Количката ви е празна

note: Description of the plugin/theme
en: Beautiful, conversion optimized checkout templates for WooCommerce.
bg_BG: Красиви, оптимизирани за конвертиране шаблони за плащане за WooCommerce.
