Checkout for WooCommerce - en to et translation catalogue (127 entries)

en: Order Submitted
et: Tellimus esitatud

en: Special Offer
et: Eripakkumine

en: Order Received
et: Tellimus kättesaadud

en: Welcome back
et: Tere tulemast tagasi

en: Contact
et: Kontakt

en: Method
et: Meetod

en: Payment
et: Makse

en: Close Cart
et: Sulge ostukorv

en: Your site is running an <strong>insecure version</strong> of PHP that is no longer supported. Please contact your web hosting provider to update your PHP version.
et: Teie saidil on kasutusel PHP <strong>ebaturvaline versioon</strong>, mida enam ei toetata. Palun võtke ühendust oma veebimajutuse pakkujaga, et uuendada PHP versiooni.

note: translators: %s - checkoutwc.com URL for documentation with more details.
en: <strong>Note:</strong> CheckoutWC is disabled on your site until you fix the issue. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Need help? Click here.</a>
et: <strong>Märkus:</strong> CheckoutWC on Sinu saidil välja lülitatud, kuni Sa probleemi parandad. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Kas vajad abi? Vajuta siia.</a>

note: translators: %s - WordPress version.
en: CheckoutWC requires WordPress %s or later.
et: CheckoutWC vajab WordPress %s või uuemat versiooni.

note: translators: %s - WordPress version.
en: CheckoutWC requires WooCommerce %s or later.
et: CheckoutWC vajab WooCommerce %s või uuemat versiooni.

en: No thanks, just complete my order
et: Ei tänan, lihtsalt lõpetage minu tellimus

en: Your order is almost complete...
et: Teie tellimus on peaaegu valmis...

en: Add this offer to your order and save!
et: Lisa see pakkumine oma tellimusele ja säästa!

en: Product not found
et: Toodet ei leitud

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
et: Selle toote viimase tellimuse esitamise kuupäev saidi ajavööndis.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
et: Piirake tulemuste hulka tooted, mis on vähesel määral või mis on otsas. (Vananenud)

en: Search by similar product name or sku.
et: Otsi sarnase toote nime või sku järgi.

en: There was an error logging in. Please check your credentials and try again.
et: Sisselogimisel tekkis viga. Palun kontrollige oma volitusi ja proovige uuesti.

en: Use Recommended
et: Kasutamine Soovitatav

en: Use Your Address
et: Kasutage oma aadressi

en: Reenter Address
et: Sisestage aadress uuesti

en: Use Existing Address
et: Kasutage olemasolevat aadressi

en: Use recommended address instead?
et: Kasutage hoopis soovitatud aadressi?

en: We're unable to verify your address, but found a close match.
et: Me ei suuda teie aadressi kontrollida, kuid leidsime lähedase vaste.

en: We are unable to verify your address.
et: Me ei saa teie aadressi kontrollida.

en: Please confirm you would like to use this address or try again.
et: Palun kinnitage, et soovite seda aadressi kasutada, või proovige uuesti.

en: You Entered
et: Sa sisestasid

en: Recommended
et: Soovitatud

note: translators: %s is the postcode field label
en: Email address contains invalid domain name.
et: E-posti aadress sisaldab vale domeeninime.

note: translators: %s is the postcode field label
en: Please enter a valid %s.
et: Palun sisestage kehtiv %s.

en: Full name
et: Täisnimi

en: House number
et: Maja number

en: Street name
et: Tänava nimi

en: Billing address
et: Arve aadress

en: Logged in with PayPal. Please continue your order below.
et: PayPaliga sisse logitud. Palun jätkake oma tellimust allpool.

en: You have been unsubscribed from our cart reminder emails.
et: Teid on meie ostukorvi meeldetuletuse e-kirjadest välja tellitud.

en: Complete Order
et: Täielik tellimus

en: This order was abandoned and subsequently recovered.
et: Sellest korraldusest loobuti ja see tagastati hiljem.

en: Address Search
et: Aadressi otsing

en: Search for your address
et: Otsi oma aadressi

en: Or enter address manually.
et: Või sisestage aadress käsitsi.

en: Add Address Line 2
et: Lisa aadressi rida 2

en: Add Company
et: Ettevõtte lisamine

en: Pick up
et: Järele tulema

en: Ship
et: Tarne

en: Delivery method
et: Tarneviis

en: Pickup locations
et: Pickup punktid

en: Pick up in store
et: Kaasa võtta kauplusest

en: Pickup
et: Kaasa

en: Pickup Location
et: Kättesaamiskoht

en: Pickup instructions
et: Ülevõtmise juhised

en: Usually ready in 1 hour.
et: Tavaliselt valmib 1 tunniga.

en: Usually ready in 2 hours.
et: Tavaliselt valmib 2 tunniga.

en: Usually ready in 4 hours.
et: Tavaliselt valmib 4 tunniga.

en: Usually ready in 24 hours.
et: Tavaliselt valmib 24 tunniga.

en: Usually ready in 2-4 days.
et: Tavaliselt valmib 2-4 päevaga.

en: Usually ready in 5+ days.
et: Tavaliselt valmib 5+ päevaga.

en: Review
et: Arvustus

en: Congrats! You get free standard shipping.
et: Palju õnne! Saate tasuta tavatarne.

note: translators: %s is the amount remaining for free shipping
en: You're %s away from free shipping!
et: Sa oled %s tasuta saatmisest eemal!

en: Please enter a valid phone number.
et: Palun sisestage kehtiv telefoninumber.

en: Please enter your first and last name.
et: Palun sisestage oma ees- ja perekonnanimi.

en: Shipping address
et: Tarne aadress

en: Please enter a new quantity:
et: Palun sisestage uus kogus:

en: 3-digit security code usually found on the back of your card. American Express cards have a 4-digit code located on the front.
et: 3-kohaline turvakood, mis on tavaliselt teie kaardi tagaküljel. American Expressi kaartidel on 4-kohaline kood, mis asub kaardi esiküljel.

en: Are you sure you want to remove this item from your cart?
et: Kas olete kindel, et soovite selle toote ostukorvist eemaldada?

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
et: Palun sisestage kehtiv postiindeks.

en: Continue to pickup
et: Jätkata pealevõtmist

en: Start with post/zip code or street
et: Alusta posti/postiindeksiga või tänavaga

en: Shipping method
et: Üleandmise viis

en: Apply
et: Rakenda

en: Have a promo code? Click here.
et: Kas teil on sooduskood? Vajuta siia.

en: Promo Code
et: Promo kood

en: Enter Promo Code
et: Sisestage sooduskood

en: Remove this item
et: Eemalda see toode

en: Proceed to checkout
et: Mine edasi maksmise juurde

en: Continue shopping
et: Jätka ostmist

en: Edit
et: Muuda

en: Something went wrong. SendWP was not installed correctly.
et: Midagi läks valesti. SendWP ei olnud õigesti paigaldatud.

en: Ship to
et: Laevale

en: No shipping methods available
et: Laevandusmeetodid ei ole saadaval

en: All transactions are secure and encrypted.
et: Kõik tehingud on turvalised ja krüpteeritud.

en: Your order is free. No payment is required.
et: Teie tellimus on tasuta. Makseid ei nõuta.

en: Same as shipping address
et: Sama kui tarneaadress

en: Use a different billing address
et: Kasutage teistsugust arveldusaadressi

en: Return to cart
et: Tagasi ostukorvi

en: Continue to shipping
et: Jätkake laevanduse juurde

en: Continue to payment
et: Jätka maksega

en: Review order
et: Läbivaatamise tellimus

en: Return to information
et: Tagasi teabe juurde

en: Return to shipping
et: Tagasi laevanduse juurde

en: Return to payment
et: Tagasi makse juurde

en: Or
et: Või

en: Decrement
et: Vähendamine

en: Increment
et: Inkrement

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: It looks like you already have an account. Please enter your login details below.
et: Paistab, et teil on juba konto olemas. Palun sisestage oma sisselogimisandmed allpool.

en: If you have shopped with us before, please enter your login details below.
et: Kui olete varem meie juures ostnud, sisestage palun oma sisselogimisandmed allpool.

en: Or continue as guest
et: Või jätkake külalisena

en: No thanks
et: Ei aitäh

en: Show order summary
et: Näita tellimuse kokkuvõtet

en: Hide order summary
et: Peida tellimuse kokkuvõte

en: Express checkout
et: Express kassasüsteem

en: Information
et: Informatsioon

en: Order review
et: Tellimuse ülevaade

en: Already have an account with us?
et: Kas teil on juba meie juures konto?

en: Log in.
et: Logi sisse.

note: translators: %s: site name
en: Create %s shopping account.
et: Loo %s ostukonto.

en: If you do not have an account, we will create one for you.
et: Kui teil ei ole kontot, siis loome selle teile.

note: translators: %1 is the customer's name, %2 is their email address
en: Welcome back, %1$s (%2$s).
et: Tere tulemast tagasi, %1$s (%2$s).

en: Log out.
et: Logi välja.

en: Billing and Shipping address
et: Arveldus- ja saatmisaadress

en: Your Cart
et: Ostukorv

en: Select the address that matches your card or payment method.
et: Valige aadress, mis vastab teie kaardile või makseviisile.

note: translators: %s is the order number
en: Order %s
et: Tellimus %s

note: translators: %s is the billing first name
en: Thank you %s!
et: Aitäh teile %s!

en: Order status
et: Tellimuse staatus

en: Order updates
et: Tellimuse uuendused

en: You’ll get shipping and delivery updates by email.
et: Saate saatmis- ja tarneuuendused e-posti teel.

en: Contact information
et: Kontakt andmed

en: Shipping
et: Saatmine

en: Login
et: Logi sisse

en: Your Cart is Empty
et: Sinu ostukorv on hetkel tühi

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://www.checkoutwc.com
et: https://www.CheckoutWC.com

note: Description of the plugin/theme
en: Beautiful, conversion optimized checkout templates for WooCommerce.
et: Kaunid, konversioonile optimeeritud kassamallid WooCommerce'ile.
