Checkout for WooCommerce - en to he translation catalogue (129 entries)

en: Order Submitted
he: הזמנה נשלחה

en: Special Offer
he: הצעה מיוחדת

en: Order Received
he: ההזמנה התקבלה

en: Welcome back
he: שלום

en: Contact
he: צור קשר

en: Method
he: שיטה

en: Payment
he: תשלום

en: Close Cart
he: סגור את העגלה

en: Your site is running an <strong>insecure version</strong> of PHP that is no longer supported. Please contact your web hosting provider to update your PHP version.
he: באתר שלך פועלת <strong>גרסה לא מאובטחת</strong> של PHP שאינה נתמכת עוד. אנא צור קשר עם ספק אירוח האינטרנט שלך כדי לעדכן את גרסת ה-PHP שלך.

note: translators: %s - checkoutwc.com URL for documentation with more details.
en: <strong>Note:</strong> CheckoutWC is disabled on your site until you fix the issue. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Need help? Click here.</a>
he: <strong>הערה:</strong> CheckoutWC מושבת באתר שלך עד שתתקן את הבעיה. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">זקוק לעזרה? לחץ כאן.</a>

note: translators: %s - WordPress version.
en: CheckoutWC requires WordPress %s or later.
he: CheckoutWC דורש WordPress %s ואילך.

note: translators: %s - WordPress version.
en: CheckoutWC requires WooCommerce %s or later.
he: CheckoutWC דורש WooCommerce %s ואילך.

en: No thanks, just complete my order
he: לא תודה, פשוט השלם את ההזמנה שלי

en: Your order is almost complete...
he: ההזמנה שלך כמעט הושלמה...

en: Add this offer to your order and save!
he: הוסף הצעה זו להזמנה שלך וחסוך!

en: Product not found
he: המוצר לא נמצא

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
he: תאריך ביצוע ההזמנה האחרונה למוצר זה, לפי אזור הזמן של האתר.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
he: הגבל את קבוצת התוצאות למוצרים שחסרים להם או אזלו מהמלאי. (הוצא משימוש)

en: Search by similar product name or sku.
he: חפשי לפי שם מוצר דומה או לפי מק"ט SKU.

en: There was an error logging in. Please check your credentials and try again.
he: אירעה שגיאה בכניסה. בדוק את אישוריך ונסה שוב.

en: Use Recommended
he: שימוש מומלץ

en: Use Your Address
he: השתמש בכתובת שלך

en: Reenter Address
he: הזן מחדש כתובת

en: Use Existing Address
he: השתמש בכתובת קיימת

en: Use recommended address instead?
he: האם להשתמש בכתובת המומלצת במקום זאת?

en: We're unable to verify your address, but found a close match.
he: לא הצלחנו לאמת את הכתובת שלך, אך מצאנו התאמה קרובה.

en: We are unable to verify your address.
he: אין באפשרותנו לאמת את הכתובת שלך.

en: Please confirm you would like to use this address or try again.
he: אנא אשר שברצונך להשתמש בכתובת זו או נסה שוב.

en: You Entered
he: נכנסת

en: Recommended
he: מומלץ

note: translators: %s is the postcode field label
en: Email address contains invalid domain name.
he: כתובת האימייל מכילה שם דומיין לא חוקי.

note: translators: %s is the postcode field label
en: Please enter a valid %s.
he: אנא הזן %s חוקי.

en: Full name
he: שם מלא

en: House number
he: מספר הבית

en: Street name
he: רחוב

en: Billing address
he: כתובת חיוב

en: Logged in with PayPal. Please continue your order below.
he: התחבר באמצעות PayPal. אנא המשך בהזמנה שלך למטה.

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: CheckoutWC
he: ‫CheckoutWC

en: You have been unsubscribed from our cart reminder emails.
he: בוטלת המנוי למייל התזכורות שלנו לעגלה.

en: Complete Order
he: הזמנה מלאה

en: This order was abandoned and subsequently recovered.
he: צו זה נזנח ולאחר מכן הוחזר.

en: Address Search
he: חיפוש כתובת

en: Search for your address
he: חפש את הכתובת שלך

en: Or enter address manually.
he: או הזן כתובת ידנית.

en: Add Address Line 2
he: הוסף שורת כתובת 2

en: Add Company
he: הוסף חברה

en: Pick up
he: איסוף

en: Ship
he: לִשְׁלוֹחַ

en: Delivery method
he: שיטת אספקה

en: Pickup locations
he: נק' איסוף מקומי

en: Pick up in store
he: איסוף בחנות

en: Pickup
he: איסוף

en: Pickup Location
he: מיקום האיסוף

en: Pickup instructions
he: הוראות איסוף

en: Usually ready in 1 hour.
he: בדרך כלל מוכן תוך שעה.

en: Usually ready in 2 hours.
he: בדרך כלל מוכן תוך שעתיים.

en: Usually ready in 4 hours.
he: בדרך כלל מוכן תוך 4 שעות.

en: Usually ready in 24 hours.
he: בדרך כלל מוכן תוך 24 שעות.

en: Usually ready in 2-4 days.
he: בדרך כלל מוכן תוך 2-4 ימים.

en: Usually ready in 5+ days.
he: בדרך כלל מוכן תוך 5+ ימים.

en: Review
he: חוות דעת

en: Congrats! You get free standard shipping.
he: מזל טוב! אתה מקבל משלוח סטנדרטי חינם.

note: translators: %s is the amount remaining for free shipping
en: You're %s away from free shipping!
he: אתה %s רחוק ממשלוח חינם!

en: Please enter a valid phone number.
he: אנא הזן מספר טלפון תקין.

en: Please enter your first and last name.
he: נא להזין את שמך הפרטי ושם המשפחה.

en: Shipping address
he: כתובת למשלוח

en: Please enter a new quantity:
he: אנא הכנס כמות חדשה:

en: 3-digit security code usually found on the back of your card. American Express cards have a 4-digit code located on the front.
he: קוד אבטחה בן 3 ספרות נמצא בדרך כלל בגב הכרטיס. בכרטיסי אמריקן אקספרס הקוד בן 4 ספרות הממוקם בחזית.

en: Are you sure you want to remove this item from your cart?
he: האם אתה בטוח שברצונך להסיר פריט זה מהעגלה שלך?

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
he: אנא הזיני מיקוד חוקי.

en: Continue to pickup
he: המשך לאיסוף

en: Start with post/zip code or street
he: התחל עם מיקוד/מיקוד או רחוב

en: Shipping method
he: שיטת המשלוח

en: Apply
he: החל

en: Have a promo code? Click here.
he: יש לך קוד פרומו? לחץ כאן.

en: Promo Code
he: קוד קופון

en: Enter Promo Code
he: הכנס את קוד הזיכוי

en: Remove this item
he: הסר פריט זה

en: Proceed to checkout
he: מעבר לתשלום

en: Continue shopping
he: המשך בקניות

en: Edit
he: ערוך

en: Something went wrong. SendWP was not installed correctly.
he: משהו השתבש. SendWP לא הותקן כהלכה.

en: Ship to
he: שלח אל

en: No shipping methods available
he: אין שיטות משלוח זמינות

en: All transactions are secure and encrypted.
he: כל העסקאות מאובטחות ומוצפנות.

en: Your order is free. No payment is required.
he: ההזמנה שלך היא בחינם. אין צורך בתשלום.

en: Same as shipping address
he: זהה לכתובת המשלוח

en: Use a different billing address
he: השתמש בכתובת חיוב שונה

en: Return to cart
he: חזרה לסל הקניות

en: Continue to shipping
he: המשך לבחירת משלוח

en: Continue to payment
he: להמשיך לתשלום

en: Review order
he: בדוק את ההזמנה

en: Return to information
he: חזור למידע

en: Return to shipping
he: חזור למשלוחים

en: Return to payment
he: חזור לתשלום

en: Or
he: או

en: Decrement
he: ירידה

en: Increment
he: הגדלה

en: Unsubscribe
he: בטל הרשמה

en: It looks like you already have an account. Please enter your login details below.
he: נראה שכבר יש לך חשבון. אנא הכנס את פרטי הכניסה שלך למטה.

en: If you have shopped with us before, please enter your login details below.
he: אם קניתם איתנו בעבר, אנא הכנס את פרטי הכניסה שלך למטה.

en: Or continue as guest
he: או להמשיך כאורח

en: No thanks
he: לא, תודה

en: Show order summary
he: הצג סיכום הזמנה

en: Hide order summary
he: הסתר סיכום הזמנות

en: Express checkout
he: קופה מהירה

en: Information
he: מידע

en: Order review
he: סקירת הזמנה

en: Already have an account with us?
he: כבר יש לך איתנו חשבון?

en: Log in.
he: התנתק.

note: translators: %s: site name
en: Create %s shopping account.
he: צור חשבון קניות של %s.

en: If you do not have an account, we will create one for you.
he: אם אין לך חשבון, אנו ניצור לך חשבון.

note: translators: %1 is the customer's name, %2 is their email address
en: Welcome back, %1$s (%2$s).
he: ברוך הבא,%1$s (%2$s).

en: Log out.
he: התנתק.

en: Billing and Shipping address
he: כתובת לחיוב ומשלוח

en: Your Cart
he: סל  קניות

en: Select the address that matches your card or payment method.
he: בחר את הכתובת התואמת  לכרטיס או לשיטת התשלום שלך.

note: translators: %s is the order number
en: Order %s
he: הזמנה %s

note: translators: %s is the billing first name
en: Thank you %s!
he: תודה %s!

en: Order status
he: סטטוס ההזמנה

en: Order updates
he: עדכוני הזמנה

en: You’ll get shipping and delivery updates by email.
he: תקבל עדכוני משלוח ומשלוח באמצעות הדוא"ל.

en: Contact information
he: פרטי התקשרות

en: Shipping
he: משלוח

en: Login
he: התחבר

en: Your Cart is Empty
he: העגלה שלך ריקה

note: Description of the plugin/theme
en: Beautiful, conversion optimized checkout templates for WooCommerce.
he: תבניות קופה אופטימיזציה להמרה יפה עבור WooCommerce.

note: Author of the plugin/theme
en: Objectiv
he: אובייקטיבי

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://objectiv.co
he: ‫https://objectiv.co
