Checkout for WooCommerce - en to ka_GE translation catalogue (126 entries)

en: Order Submitted
ka_GE: შეკვეთა გაგზავნილია

en: Special Offer
ka_GE: სპეციალური შეთავაზება

en: Order Received
ka_GE: შეკვეთა მიღებულია

en: Welcome back
ka_GE: Კეთილი იყოს თქვენი დაბრუნება

en: Contact
ka_GE: კონტაქტი

en: Method
ka_GE: მეთოდი

en: Payment
ka_GE: გადახდა

en: Close Cart
ka_GE: კალათის დახურვა

en: Your site is running an <strong>insecure version</strong> of PHP that is no longer supported. Please contact your web hosting provider to update your PHP version.
ka_GE: თქვენს საიტზე გაშვებულია PHP-ის <strong>არასაიმედო ვერსია</strong> , რომელიც აღარ არის მხარდაჭერილი. გთხოვთ, დაუკავშირდეთ თქვენს ვებ ჰოსტინგის პროვაიდერს თქვენი PHP ვერსიის განახლებისთვის.

note: translators: %s - checkoutwc.com URL for documentation with more details.
en: <strong>Note:</strong> CheckoutWC is disabled on your site until you fix the issue. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Need help? Click here.</a>
ka_GE: <strong>შენიშვნა:</strong> CheckoutWC გამორთულია თქვენს საიტზე, სანამ პრობლემას არ მოაგვარებთ. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Დახმარება მჭირდება? Დააკლიკე აქ.</a>

note: translators: %s - WordPress version.
en: CheckoutWC requires WordPress %s or later.
ka_GE: CheckoutWC მოითხოვს WordPress %s ან უფრო ახალს.

note: translators: %s - WordPress version.
en: CheckoutWC requires WooCommerce %s or later.
ka_GE: CheckoutWC მოითხოვს WooCommerce %s ან უფრო ახალს.

en: No thanks, just complete my order
ka_GE: არა გმადლობთ, უბრალოდ შეასრულეთ ჩემი შეკვეთა

en: Your order is almost complete...
ka_GE: თქვენი შეკვეთა თითქმის დასრულებულია...

en: Add this offer to your order and save!
ka_GE: დაამატეთ ეს შეთავაზება თქვენს შეკვეთას და დაზოგეთ!

en: Product not found
ka_GE: პროდუქტი ვერ მოიძებნა

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
ka_GE: ამ პროდუქტის ბოლო შეკვეთის განთავსების თარიღი, საიტის დროის სარტყელში.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
ka_GE: შეზღუდეთ შედეგი კომპლექტი პროდუქტებზე, რომლებიც დაბალია ან მარაგში არ არის. (მოძველებულია)

en: Search by similar product name or sku.
ka_GE: მოძებნეთ მსგავსი პროდუქტის სახელით ან სკუ.

en: There was an error logging in. Please check your credentials and try again.
ka_GE: შესვლისას მოხდა შეცდომა. გთხოვთ, შეამოწმოთ თქვენი რწმუნებათა სიგელები და სცადოთ ხელახლა.

en: Use Recommended
ka_GE: გამოიყენეთ რეკომენდებული

en: Use Your Address
ka_GE: გამოიყენეთ თქვენი მისამართი

en: Reenter Address
ka_GE: ხელახლა შეიყვანეთ მისამართი

en: Use Existing Address
ka_GE: გამოიყენეთ არსებული მისამართი

en: Use recommended address instead?
ka_GE: გამოიყენეთ რეკომენდებული მისამართი?

en: We're unable to verify your address, but found a close match.
ka_GE: თქვენი მისამართის დადასტურება ვერ ხერხდება, მაგრამ ახლო შესატყვისი ვიპოვეთ.

en: We are unable to verify your address.
ka_GE: თქვენი მისამართის დადასტურება შეუძლებელია.

en: Please confirm you would like to use this address or try again.
ka_GE: გთხოვთ, დაადასტუროთ, რომ გსურთ ამ მისამართის გამოყენება ან სცადეთ ხელახლა.

en: You Entered
ka_GE: შენ შედი

en: Recommended
ka_GE: რეკომენდებულია

note: translators: %s is the postcode field label
en: Email address contains invalid domain name.
ka_GE: ელფოსტის მისამართი შეიცავს დომენის არასწორ სახელს.

note: translators: %s is the postcode field label
en: Please enter a valid %s.
ka_GE: გთხოვთ, შეიყვანოთ სწორი %s.

en: Full name
ka_GE: სრული სახელი

en: House number
ka_GE: სახლის ნომერი

en: Street name
ka_GE: ქუჩის სახელი

en: Billing address
ka_GE: გადამხდელის მისამართი

en: Logged in with PayPal. Please continue your order below.
ka_GE: შესული ხართ PayPal-ით. გთხოვთ გააგრძელოთ შეკვეთა ქვემოთ.

en: You have been unsubscribed from our cart reminder emails.
ka_GE: თქვენ გააუქმეთ ჩვენი კალათის შეხსენების ელფოსტის გამოწერა.

en: Complete Order
ka_GE: შეკვეთის დასრულება

en: This order was abandoned and subsequently recovered.
ka_GE: ეს შეკვეთა მიტოვებული იყო და შემდგომში იქნა აღდგენილი.

en: Address Search
ka_GE: მისამართის ძებნა

en: Search for your address
ka_GE: მოძებნეთ თქვენი მისამართი

en: Or enter address manually.
ka_GE: ან შეიყვანეთ მისამართი ხელით.

en: Add Address Line 2
ka_GE: დაამატეთ მისამართის ხაზი 2

en: Add Company
ka_GE: კომპანიის დამატება

en: Pick up
ka_GE: Აღება

en: Ship
ka_GE: ხომალდი

en: Delivery method
ka_GE: Მიწოდების მეთოდი

en: Pickup locations
ka_GE: პიკაპის ადგილები

en: Pick up in store
ka_GE: აიღეთ მაღაზიაში

en: Pickup
ka_GE: Აღება

en: Pickup Location
ka_GE: Ლოკაციის არჩევა

en: Pickup instructions
ka_GE: პიკაპის ინსტრუქციები

en: Usually ready in 1 hour.
ka_GE: ჩვეულებრივ მზადდება 1 საათში.

en: Usually ready in 2 hours.
ka_GE: ჩვეულებრივ მზადდება 2 საათში.

en: Usually ready in 4 hours.
ka_GE: ჩვეულებრივ მზადდება 4 საათში.

en: Usually ready in 24 hours.
ka_GE: ჩვეულებრივ მზადდება 24 საათში.

en: Usually ready in 2-4 days.
ka_GE: ჩვეულებრივ მზადდება 2-4 დღეში.

en: Usually ready in 5+ days.
ka_GE: ჩვეულებრივ მზადდება 5+ დღეში.

en: Review
ka_GE: Მიმოხილვა

en: Congrats! You get free standard shipping.
ka_GE: Გილოცავ! თქვენ მიიღებთ უფასო სტანდარტულ მიწოდებას.

note: translators: %s is the amount remaining for free shipping
en: You're %s away from free shipping!
ka_GE: თქვენ %s დაშორდით უფასო მიწოდებას!

en: Please enter a valid phone number.
ka_GE: გთხოვთ, შეიყვანოთ სწორი ტელეფონის ნომერი.

en: Please enter your first and last name.
ka_GE: გთხოვთ შეიყვანოთ თქვენი სახელი და გვარი.

en: Shipping address
ka_GE: მიწოდების მისამართი

en: Please enter a new quantity:
ka_GE: გთხოვთ შეიყვანოთ ახალი რაოდენობა:

en: 3-digit security code usually found on the back of your card. American Express cards have a 4-digit code located on the front.
ka_GE: 3-ნიშნის უსაფრთხოების კოდი, რომელიც ჩვეულებრივ გვხვდება თქვენი ბარათის უკანა მხარეს. American Express ბარათებს აქვთ 4 ციფრიანი კოდი, რომელიც მდებარეობს წინა მხარეს.

en: Are you sure you want to remove this item from your cart?
ka_GE: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ ამ ელემენტის ამოღება თქვენი კალათიდან?

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
ka_GE: გთხოვთ შეიტანოთ სწორი საფოსტო კოდი / ინდექსი.

en: Continue to pickup
ka_GE: განაგრძეთ აყვანა

en: Start with post/zip code or street
ka_GE: დაიწყეთ საფოსტო კოდით ან ქუჩით

en: Shipping method
ka_GE: მიწოდების მეთოდი

en: Apply
ka_GE: გადატარება

en: Have a promo code? Click here.
ka_GE: გააქვს წამახალისებელი კოდი? Დააკლიკე აქ.

en: Promo Code
ka_GE: Პრომო კოდი

en: Enter Promo Code
ka_GE: შეიყვანეთ პრომო კოდი

en: Remove this item
ka_GE: ამ ნივთის წაშლა

en: Proceed to checkout
ka_GE: ყიდვა

en: Continue shopping
ka_GE: შესყიდვების გაგრძელება

en: Edit
ka_GE: ჩასწორება

en: Something went wrong. SendWP was not installed correctly.
ka_GE: Რაღაც არასწორად წავიდა. SendWP არ იყო სწორად დაინსტალირებული.

en: Ship to
ka_GE: გზავნიან

en: No shipping methods available
ka_GE: მიწოდების მეთოდები არ არის ხელმისაწვდომი

en: All transactions are secure and encrypted.
ka_GE: ყველა გარიგება არის უსაფრთხო და დაშიფრული.

en: Your order is free. No payment is required.
ka_GE: თქვენი შეკვეთა უფასოა. გადახდა არ არის საჭირო.

en: Same as shipping address
ka_GE: იგივეა, რაც გადაზიდვის მისამართი

en: Use a different billing address
ka_GE: გამოიყენეთ ბილინგის სხვა მისამართი

en: Return to cart
ka_GE: კალათაში დაბრუნება

en: Continue to shipping
ka_GE: განაგრძეთ გადაზიდვა

en: Continue to payment
ka_GE: განაგრძეთ გადახდა

en: Review order
ka_GE: განხილვის ბრძანება

en: Return to information
ka_GE: დაუბრუნდით ინფორმაციას

en: Return to shipping
ka_GE: დაუბრუნდით გადაზიდვას

en: Return to payment
ka_GE: დაბრუნება გადახდის

en: Or
ka_GE: ან

en: Decrement
ka_GE: შემცირება

en: Increment
ka_GE: გაზრდა

en: Unsubscribe
ka_GE: გამოწერის გაუქმება

en: It looks like you already have an account. Please enter your login details below.
ka_GE: როგორც ჩანს, თქვენ უკვე გაქვთ ანგარიში. გთხოვთ, შეიყვანოთ თქვენი შესვლის დეტალები ქვემოთ.

en: If you have shopped with us before, please enter your login details below.
ka_GE: თუ ადრე იყიდეთ ჩვენთან, გთხოვთ შეიყვანოთ თქვენი შესვლის დეტალები ქვემოთ.

en: Or continue as guest
ka_GE: ან გააგრძელეთ სტუმრად

en: No thanks
ka_GE: არა, მადლობა

en: Show order summary
ka_GE: აჩვენეთ შეკვეთის მოკლე შინაარსი

en: Hide order summary
ka_GE: დამალეთ შეკვეთის მოკლე შინაარსი

en: Express checkout
ka_GE: ექსპრეს გადახდა

en: Information
ka_GE: ინფორმაცია

en: Order review
ka_GE: შეკვეთის განხილვა

en: Already have an account with us?
ka_GE: უკვე გაქვთ ანგარიში ჩვენთან?

en: Log in.
ka_GE: Შესვლა.

note: translators: %s: site name
en: Create %s shopping account.
ka_GE: შექმენით %s სავაჭრო ანგარიში.

en: If you do not have an account, we will create one for you.
ka_GE: თუ არ გაქვთ ანგარიში, ჩვენ შევქმნით თქვენთვის.

note: translators: %1 is the customer's name, %2 is their email address
en: Welcome back, %1$s (%2$s).
ka_GE: კეთილი იყოს თქვენი მობრძანება, %1$s (%2$s).

en: Log out.
ka_GE: გასვლა.

en: Billing and Shipping address
ka_GE: ბილინგის და მიწოდების მისამართი

en: Your Cart
ka_GE: თქვენი კალათა

en: Select the address that matches your card or payment method.
ka_GE: შეარჩიეთ მისამართი, რომელიც შეესაბამება თქვენს ბარათს ან გადახდის მეთოდს.

note: translators: %s is the order number
en: Order %s
ka_GE: შეუკვეთეთ %s

note: translators: %s is the billing first name
en: Thank you %s!
ka_GE: გმადლობთ %s!

en: Order status
ka_GE: შეკვეთის სტატუსი

en: Order updates
ka_GE: შეკვეთა განახლებულია

en: You’ll get shipping and delivery updates by email.
ka_GE: თქვენ მიიღებთ გადაზიდვასა და ადგილზე მიტანის განახლებას ელ.ფოსტით.

en: Contact information
ka_GE: საკონტაქტო ინფორმაცია

en: Shipping
ka_GE: მიწოდება

en: Login
ka_GE: შესვლა

en: Your Cart is Empty
ka_GE: Თქვენი კალათა ცარიელია

note: Description of the plugin/theme
en: Beautiful, conversion optimized checkout templates for WooCommerce.
ka_GE: ლამაზი, კონვერტაციის ოპტიმიზირებული შეკვეთის შაბლონები WooCommerce-ისთვის.
