Checkout for WooCommerce - en to lt_LT translation catalogue (127 entries)

en: Order Submitted
lt_LT: Pateiktas užsakymas

en: Special Offer
lt_LT: Specialus pasiūlymas

en: Order Received
lt_LT: Užsakymas Priimtas

en: Welcome back
lt_LT: Laukiame sugrįžę

en: Contact
lt_LT: Kontaktas

en: Method
lt_LT: Metodas

en: Payment
lt_LT: Mokėjimas

en: Close Cart
lt_LT: Uždaryti krepšelį

en: Your site is running an <strong>insecure version</strong> of PHP that is no longer supported. Please contact your web hosting provider to update your PHP version.
lt_LT: Jūsų svetainėje naudojama <strong>nesaugi</strong> PHP <strong>versija</strong>, kuri nebėra palaikoma. Kreipkitės į prieglobos paslaugų teikėją, kad atnaujintų PHP versiją.

note: translators: %s - checkoutwc.com URL for documentation with more details.
en: <strong>Note:</strong> CheckoutWC is disabled on your site until you fix the issue. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Need help? Click here.</a>
lt_LT: <strong>Pastaba:</strong> kol neišspręsite šios problemos, jūsų svetainėje bus išjungtas "CheckoutWC". <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Reikia pagalbos? Spustelėkite čia.</a>

note: translators: %s - WordPress version.
en: CheckoutWC requires WordPress %s or later.
lt_LT: CheckoutWC reikia WordPress %s arba naujesnės versijos.

note: translators: %s - WordPress version.
en: CheckoutWC requires WooCommerce %s or later.
lt_LT: CheckoutWC reikia WooCommerce %s arba naujesnės versijos.

en: No thanks, just complete my order
lt_LT: Ne, ačiū, tiesiog užpildykite mano užsakymą

en: Your order is almost complete...
lt_LT: Jūsų užsakymas beveik baigtas...

en: Add this offer to your order and save!
lt_LT: Pridėkite šį pasiūlymą prie savo užsakymo ir sutaupykite!

en: Product not found
lt_LT: Produktų nerasta

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
lt_LT: Paskutinio šio gaminio užsakymo data svetainės laiko juostoje.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
lt_LT: Apriboti rezultatų rinkinį tik tais produktais, kurių yra mažai arba kurių nėra sandėlyje. (Neaktualu)

en: Search by similar product name or sku.
lt_LT: Ieškoti pagal panašų gaminio pavadinimą arba sku.

en: There was an error logging in. Please check your credentials and try again.
lt_LT: Prisijungiant įvyko klaida. Patikrinkite savo kredencialus ir bandykite dar kartą.

en: Use Recommended
lt_LT: Naudojimas Rekomenduojama

en: Use Your Address
lt_LT: Naudokite savo adresą

en: Reenter Address
lt_LT: Pakartotinai įveskite adresą

en: Use Existing Address
lt_LT: Naudoti esamą adresą

en: Use recommended address instead?
lt_LT: Vietoj to naudokite rekomenduojamą adresą?

en: We're unable to verify your address, but found a close match.
lt_LT: Negalime patikrinti jūsų adreso, bet radome panašų.

en: We are unable to verify your address.
lt_LT: Negalime patikrinti jūsų adreso.

en: Please confirm you would like to use this address or try again.
lt_LT: Patvirtinkite, kad norite naudoti šį adresą, arba bandykite dar kartą.

en: You Entered
lt_LT: Jūs įėjote

en: Recommended
lt_LT: Rekomenduojama

note: translators: %s is the postcode field label
en: Email address contains invalid domain name.
lt_LT: El. pašto adrese yra neteisingas domeno vardas.

note: translators: %s is the postcode field label
en: Please enter a valid %s.
lt_LT: Įveskite galiojantį %s.

en: Full name
lt_LT: Pilnas vardas

en: House number
lt_LT: Namo numeris

en: Street name
lt_LT: Gatvės pavadinimas

en: Billing address
lt_LT: Pirkėjo adresas

en: Logged in with PayPal. Please continue your order below.
lt_LT: Prisijungėte naudodami „PayPal“. Prašome tęsti užsakymą žemiau.

en: You have been unsubscribed from our cart reminder emails.
lt_LT: Buvote atšauktas iš mūsų krepšelio priminimo el. laiškų prenumeratos.

en: Complete Order
lt_LT: Užpildykite užsakymą

en: This order was abandoned and subsequently recovered.
lt_LT: Šis įsakymas buvo panaikintas ir vėliau susigrąžintas.

en: Address Search
lt_LT: Adresų paieška

en: Search for your address
lt_LT: Ieškokite savo adreso

en: Or enter address manually.
lt_LT: Arba įveskite adresą rankiniu būdu.

en: Add Address Line 2
lt_LT: Pridėti adreso 2 eilutę

en: Add Company
lt_LT: Pridėti įmonė

en: Pick up
lt_LT: Paėmimas

en: Ship
lt_LT: Pristatyti

en: Delivery method
lt_LT: Pristatymo būdas

en: Pickup locations
lt_LT: Atsiėmimo vietos

en: Pick up in store
lt_LT: Pasiimti parduotuvėje

en: Pickup
lt_LT: Pimti

en: Pickup Location
lt_LT: Pasiėmimo vieta

en: Pickup instructions
lt_LT: Pasiėmimo instrukcijos

en: Usually ready in 1 hour.
lt_LT: Paprastai paruošiama per 1 valandą.

en: Usually ready in 2 hours.
lt_LT: Paprastai paruošiama per 2 valandas.

en: Usually ready in 4 hours.
lt_LT: Paprastai paruošiama per 4 valandas.

en: Usually ready in 24 hours.
lt_LT: Paprastai paruošiama per 24 valandas.

en: Usually ready in 2-4 days.
lt_LT: Paprastai paruošiama per 2-4 dienas.

en: Usually ready in 5+ days.
lt_LT: Paprastai paruošiama per 5 ir daugiau dienų.

en: Review
lt_LT: Peržiūra

en: Congrats! You get free standard shipping.
lt_LT: Sveikiname! Gausite nemokamą standartinį pristatymą.

note: translators: %s is the amount remaining for free shipping
en: You're %s away from free shipping!
lt_LT: Jūs esate %s nuo nemokamo pristatymo!

en: Please enter a valid phone number.
lt_LT: Įveskite galiojantį telefono numerį.

en: Please enter your first and last name.
lt_LT: Įveskite savo vardą ir pavardę.

en: Shipping address
lt_LT: Pristatymo adresas

en: Please enter a new quantity:
lt_LT: Įveskite naują kiekį:

en: 3-digit security code usually found on the back of your card. American Express cards have a 4-digit code located on the front.
lt_LT: 3 skaitmenų saugos kodas paprastai yra kortelės gale. „American Express“ kortelės priekyje yra 4 skaitmenų kodas.

en: Are you sure you want to remove this item from your cart?
lt_LT: Ar tikrai norite pašalinti šią prekę iš savo krepšelio?

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
lt_LT: Įveskite teisingą pašto kodą.

en: Continue to pickup
lt_LT: Tęsti paėmimą

en: Start with post/zip code or street
lt_LT: Pradėkite nuo pašto / pašto kodo arba gatvės

en: Shipping method
lt_LT: Pristatymo būdas

en: Apply
lt_LT: Taikyti

en: Have a promo code? Click here.
lt_LT: Ar turite reklamos kredito kodą? Paspauskite čia.

en: Promo Code
lt_LT: Reklamos kodas

en: Enter Promo Code
lt_LT: Įveskite reklamos kredito kodą

en: Remove this item
lt_LT: Pašalinti šią prekę

en: Proceed to checkout
lt_LT: Pereikite prie apmokėjimo

en: Continue shopping
lt_LT: Tęsti apsipirkimą

en: Edit
lt_LT: Redaguoti

en: Something went wrong. SendWP was not installed correctly.
lt_LT: Kažkas nutiko ne taip. SendWP nebuvo tinkamai įdiegta.

en: Ship to
lt_LT: Pristatyti

en: No shipping methods available
lt_LT: Siuntimo būdų nėra

en: All transactions are secure and encrypted.
lt_LT: Visos operacijos yra saugios ir užšifruotos.

en: Your order is free. No payment is required.
lt_LT: Jūsų užsakymas nemokamas. Mokėti nereikia.

en: Same as shipping address
lt_LT: Tas pats kaip siuntimo adresas

en: Use a different billing address
lt_LT: Naudokite kitą atsiskaitymo adresą

en: Return to cart
lt_LT: Grįžti prie krepšelio

en: Continue to shipping
lt_LT: Toliau pristatykite

en: Continue to payment
lt_LT: Tęsti toliau kad apmokėti

en: Review order
lt_LT: Peržiūrėkite užsakymą

en: Return to information
lt_LT: Grįžti prie informacijos

en: Return to shipping
lt_LT: Grįžti prie pristatymo

en: Return to payment
lt_LT: Grįžti prie mokėjimo

en: Or
lt_LT: Tai

en: Decrement
lt_LT: Brangiausi viršuje

en: Increment
lt_LT: Pigiausi viršuje

en: Unsubscribe
lt_LT: Atsisakyti prenumeratos

en: It looks like you already have an account. Please enter your login details below.
lt_LT: Atrodo, kad jau turite paskyrą. Toliau įveskite savo prisijungimo duomenis.

en: If you have shopped with us before, please enter your login details below.
lt_LT: Jei jau esate apsipirkę pas mus anksčiau, toliau įveskite savo prisijungimo duomenis.

en: Or continue as guest
lt_LT: Arba tęsti kaip svečias

en: No thanks
lt_LT: Ne, ačiū

en: Show order summary
lt_LT: Rodyti užsakymo suvestinę

en: Hide order summary
lt_LT: Slėpti užsakymo suvestinę

en: Express checkout
lt_LT: Greitas atsiskaitymas

en: Information
lt_LT: Informacija

en: Order review
lt_LT: Užsakymo peržiūra

en: Already have an account with us?
lt_LT: Jau turite sąskaitą pas mus?

en: Log in.
lt_LT: Prisijunkite.

note: translators: %s: site name
en: Create %s shopping account.
lt_LT: Sukurkite „%s“ apsipirkimo paskyrą.

en: If you do not have an account, we will create one for you.
lt_LT: Jei neturite paskyros, mes ją sukursime.

note: translators: %1 is the customer's name, %2 is their email address
en: Welcome back, %1$s (%2$s).
lt_LT: Sveiki sugrįžę, %1$s (%2$s).

en: Log out.
lt_LT: Atsijungti.

en: Billing and Shipping address
lt_LT: Atsiskaitymo ir pristatymo adresas

en: Your Cart
lt_LT: Jūsų krepšelis

en: Select the address that matches your card or payment method.
lt_LT: Pasirinkite adresą, kuris atitinka jūsų kortelę ar mokėjimo metodą.

note: translators: %s is the order number
en: Order %s
lt_LT: Užsakymas %s

note: translators: %s is the billing first name
en: Thank you %s!
lt_LT: Ačiū %s!

en: Order status
lt_LT: Užsakymo būsena

en: Order updates
lt_LT: Užsakymų atnaujinimai

en: You’ll get shipping and delivery updates by email.
lt_LT: Pristatymą ir pristatymo atnaujinimus gausite el. Paštu.

en: Contact information
lt_LT: Kontaktinė informacija

en: Shipping
lt_LT: Pristatymas

en: Login
lt_LT: Prisijungti

en: Your Cart is Empty
lt_LT: Jūsų krepšelis tuščias

note: Description of the plugin/theme
en: Beautiful, conversion optimized checkout templates for WooCommerce.
lt_LT: Gražūs, konversijoms optimizuoti „WooCommerce“ atsiskaitymo šablonai.

note: Author of the plugin/theme
en: Objectiv
lt_LT: Objektyvus
