Checkout for WooCommerce - en to nb_NO translation catalogue (126 entries)

en: Order Submitted
nb_NO: Ordre sendt inn

en: Special Offer
nb_NO: Spesialtilbud

en: Order Received
nb_NO: Bestillingen er mottat

en: Welcome back
nb_NO: Velkommen tilbake

en: Contact
nb_NO: Kontakt

en: Method
nb_NO: Metode

en: Payment
nb_NO: Betaling

en: Close Cart
nb_NO: Lukk handlekurven

en: Your site is running an <strong>insecure version</strong> of PHP that is no longer supported. Please contact your web hosting provider to update your PHP version.
nb_NO: Nettstedet ditt kjører en <strong>usikker versjon</strong> av PHP som ikke lenger støttes. Ta kontakt med webhotellleverandøren din for å oppdatere PHP-versjonen.

note: translators: %s - checkoutwc.com URL for documentation with more details.
en: <strong>Note:</strong> CheckoutWC is disabled on your site until you fix the issue. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Need help? Click here.</a>
nb_NO: <strong>Merk:</strong> CheckoutWC er deaktivert på nettstedet ditt til du løser problemet. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Trenger du hjelp? Klikk her.</a>

note: translators: %s - WordPress version.
en: CheckoutWC requires WordPress %s or later.
nb_NO: CheckoutWC krever WordPress %s eller nyere.

note: translators: %s - WordPress version.
en: CheckoutWC requires WooCommerce %s or later.
nb_NO: CheckoutWC krever WooCommerce %s eller nyere.

en: No thanks, just complete my order
nb_NO: Nei takk, bare fullfør bestillingen min

en: Your order is almost complete...
nb_NO: Bestillingen din er nesten fullført...

en: Add this offer to your order and save!
nb_NO: Legg til dette tilbudet i bestillingen din og spar!

en: Product not found
nb_NO: Produktet ble ikke funnet

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
nb_NO: Datoen da dette produktet sist ble kjøpt, i nettstedets tidssone.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
nb_NO: Avgrens resultat til produkter som er lite eller tomt på lager. (Utfaset)

en: Search by similar product name or sku.
nb_NO: Søk etter lignende produktnavn eller sku.

en: There was an error logging in. Please check your credentials and try again.
nb_NO: Det oppsto en feil ved pålogging. Kontroller påloggingsinformasjonen og prøv på nytt.

en: Use Recommended
nb_NO: Bruk anbefalt

en: Use Your Address
nb_NO: Bruk din adresse

en: Reenter Address
nb_NO: Skriv inn adresse på nytt

en: Use Existing Address
nb_NO: Bruk eksisterende adresse

en: Use recommended address instead?
nb_NO: Vil du bruke anbefalt adresse i stedet?

en: We're unable to verify your address, but found a close match.
nb_NO: Vi kan ikke bekrefte adressen din, men fant et nært samsvar.

en: We are unable to verify your address.
nb_NO: Vi kan ikke bekrefte adressen din.

en: Please confirm you would like to use this address or try again.
nb_NO: Vennligst bekreft at du vil bruke denne adressen eller prøv på nytt.

en: You Entered
nb_NO: Du kom inn

en: Recommended
nb_NO: Anbefalt

note: translators: %s is the postcode field label
en: Email address contains invalid domain name.
nb_NO: E-postadressen inneholder ugyldig domenenavn.

note: translators: %s is the postcode field label
en: Please enter a valid %s.
nb_NO: Angi en gyldig %s.

en: Full name
nb_NO: Fullt navn

en: House number
nb_NO: Husnummer

en: Street name
nb_NO: Gatenavn

en: Billing address
nb_NO: Fakturaadresse

en: Logged in with PayPal. Please continue your order below.
nb_NO: Logget inn med PayPal. Vennligst fullfør din ordre nedenfor.

en: You have been unsubscribed from our cart reminder emails.
nb_NO: Du har blitt avregistrert fra påminnelses-e-postene våre om handlekurv.

en: Complete Order
nb_NO: Fullfør ordre

en: This order was abandoned and subsequently recovered.
nb_NO: Denne ordren ble forlatt og senere gjenopprettet.

en: Address Search
nb_NO: Adressesøk

en: Search for your address
nb_NO: Søk etter adressen din

en: Or enter address manually.
nb_NO: Eller skriv inn adressen manuelt.

en: Add Address Line 2
nb_NO: Legg til adresselinje 2

en: Add Company
nb_NO: Legg til selskap

en: Pick up
nb_NO: Henting

en: Ship
nb_NO: Skipe

en: Delivery method
nb_NO: Leverings metode

en: Pickup locations
nb_NO: Hentesteder

en: Pick up in store
nb_NO: Hentes i butikk

en: Pickup
nb_NO: Hente

en: Pickup Location
nb_NO: Hentested

en: Pickup instructions
nb_NO: Hentingsinstruksjoner

en: Usually ready in 1 hour.
nb_NO: Vanligvis klar på 1 time.

en: Usually ready in 2 hours.
nb_NO: Vanligvis klar på 2 timer.

en: Usually ready in 4 hours.
nb_NO: Vanligvis klar på 4 timer.

en: Usually ready in 24 hours.
nb_NO: Vanligvis klar på 24 timer.

en: Usually ready in 2-4 days.
nb_NO: Vanligvis klar på 2-4 dager.

en: Usually ready in 5+ days.
nb_NO: Vanligvis klar om 5+ dager.

en: Review
nb_NO: Anmeldelse

en: Congrats! You get free standard shipping.
nb_NO: Gratulerer! Du får gratis standard frakt.

note: translators: %s is the amount remaining for free shipping
en: You're %s away from free shipping!
nb_NO: Du er %s borte fra gratis frakt!

en: Please enter a valid phone number.
nb_NO: Skriv inn et gyldig telefonnummer.

en: Please enter your first and last name.
nb_NO: Vennligst skriv inn for- og etternavn.

en: Shipping address
nb_NO: Leveringsadresse

en: Please enter a new quantity:
nb_NO: Vennligst tast inn et nytt antall:

en: 3-digit security code usually found on the back of your card. American Express cards have a 4-digit code located on the front.
nb_NO: 3-sifret sikkerhetskode som vanligvis finnes på baksiden av kortet ditt. American Express-kort har en firesifret kode som ligger foran.

en: Are you sure you want to remove this item from your cart?
nb_NO: Er du sikker på at du vil fjerne denne varen fra handlekurven?

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
nb_NO: Vennligst skriv inn et gyldig postnummer.

en: Continue to pickup
nb_NO: Fortsett til henting

en: Start with post/zip code or street
nb_NO: Begynn med postnummer eller gate

en: Shipping method
nb_NO: Leveringsmetode

en: Apply
nb_NO: Bruk

en: Have a promo code? Click here.
nb_NO: Ha en promo-kode? Klikk her.

en: Promo Code
nb_NO: Rabattkode

en: Enter Promo Code
nb_NO: Skriv Inn Kampanjekode

en: Remove this item
nb_NO: Fjern dette produktet

en: Proceed to checkout
nb_NO: Gå til kassen

en: Continue shopping
nb_NO: Fortsett å handle

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: Something went wrong. SendWP was not installed correctly.
nb_NO: Noe gikk galt. SendWP ble ikke installert riktig.

en: Ship to
nb_NO: Send til

en: No shipping methods available
nb_NO: Ingen forsendelsesmetoder tilgjengelig

en: All transactions are secure and encrypted.
nb_NO: Alle transaksjoner er sikre og krypterte.

en: Your order is free. No payment is required.
nb_NO: Din bestilling er gratis. Ingen betaling kreves.

en: Same as shipping address
nb_NO: Samme som leveringsadresse

en: Use a different billing address
nb_NO: Bruk en annen fakturaadresse

en: Return to cart
nb_NO: Tilbake til handlekurven

en: Continue to shipping
nb_NO: Fortsett å sende

en: Continue to payment
nb_NO: Fortsett til betaling

en: Review order
nb_NO: Kontroller bestilling

en: Return to information
nb_NO: Gå tilbake til informasjon

en: Return to shipping
nb_NO: Gå tilbake til frakt

en: Return to payment
nb_NO: Gå tilbake til betaling

en: Or
nb_NO: Eller

en: Decrement
nb_NO: Redusere

en: Increment
nb_NO: Økende

en: Unsubscribe
nb_NO: Meld av

en: It looks like you already have an account. Please enter your login details below.
nb_NO: Det ser ut til at du allerede har en konto. Vennligst skriv inn påloggingsinformasjonen din nedenfor.

en: If you have shopped with us before, please enter your login details below.
nb_NO: Hvis du har handlet hos oss før, vennligst skriv inn påloggingsinformasjonen din nedenfor.

en: Or continue as guest
nb_NO: Eller fortsett som gjest

en: No thanks
nb_NO: Nei takk

en: Show order summary
nb_NO: Vis ordresammendrag

en: Hide order summary
nb_NO: Skjul ordresammendrag

en: Express checkout
nb_NO: Ekspress-utsjekking

en: Information
nb_NO: Informasjon

en: Order review
nb_NO: Bestill gjennomgang

en: Already have an account with us?
nb_NO: Har du en brukerkonto fra før?

en: Log in.
nb_NO: Logg inn.

note: translators: %s: site name
en: Create %s shopping account.
nb_NO: Opprett %s-konto.

en: If you do not have an account, we will create one for you.
nb_NO: Hvis du ikke har en konto vil vi lage en til deg.

note: translators: %1 is the customer's name, %2 is their email address
en: Welcome back, %1$s (%2$s).
nb_NO: Velkommen tilbake,%1$s (%2$s).

en: Log out.
nb_NO: Logg ut.

en: Billing and Shipping address
nb_NO: Fakturerings- og leveringsadresse

en: Your Cart
nb_NO: Din handlekurv

en: Select the address that matches your card or payment method.
nb_NO: Velg adressen som samsvarer med kortet eller betalingsmåten.

note: translators: %s is the order number
en: Order %s
nb_NO: Bestilling %s

note: translators: %s is the billing first name
en: Thank you %s!
nb_NO: Takk %s!

en: Order status
nb_NO: Ordrestatus

en: Order updates
nb_NO: Ordre oppdateringer

en: You’ll get shipping and delivery updates by email.
nb_NO: Du vil motta leverings- og leveringsoppdateringer via e-post.

en: Contact information
nb_NO: Kontaktinformasjon

en: Shipping
nb_NO: Frakt

en: Login
nb_NO: Logg inn

en: Your Cart is Empty
nb_NO: Vognen din er tom

note: Description of the plugin/theme
en: Beautiful, conversion optimized checkout templates for WooCommerce.
nb_NO: Vakre, konverteringsoptimaliserte kassemaler for WooCommerce.
