Checkout for WooCommerce - en to nl_NL translation catalogue (125 entries)

en: Order Submitted
nl_NL: Bestelling verzonden

en: Special Offer
nl_NL: Speciale aanbieding

en: Order Received
nl_NL: Bestelling Ontvangen

en: Welcome back
nl_NL: Welkom terug

en: Method
nl_NL: Methode

en: Payment
nl_NL: Betaling

en: Close Cart
nl_NL: Sluit winkelwagen

en: Your site is running an <strong>insecure version</strong> of PHP that is no longer supported. Please contact your web hosting provider to update your PHP version.
nl_NL: Uw site gebruikt een <strong>onveilige versie</strong> van PHP die niet langer wordt ondersteund. Neem contact op met uw webhosting provider om uw PHP-versie bij te werken.

note: translators: %s - checkoutwc.com URL for documentation with more details.
en: <strong>Note:</strong> CheckoutWC is disabled on your site until you fix the issue. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Need help? Click here.</a>
nl_NL: <strong>Opmerking:</strong> CheckoutWC is uitgeschakeld op uw site totdat u het probleem hebt opgelost. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Hulp nodig? Klik hier.</a>

note: translators: %s - WordPress version.
en: CheckoutWC requires WordPress %s or later.
nl_NL: CheckoutWC vereist WordPress %s of hoger.

note: translators: %s - WordPress version.
en: CheckoutWC requires WooCommerce %s or later.
nl_NL: CheckoutWC vereist WooCommerce %s of later.

en: No thanks, just complete my order
nl_NL: Geen dank, maak gewoon mijn bestelling af

en: Your order is almost complete...
nl_NL: Uw bestelling is bijna compleet...

en: Add this offer to your order and save!
nl_NL: Voeg deze aanbieding toe aan uw bestelling en bespaar!

en: Product not found
nl_NL: Product niet gevonden

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
nl_NL: De datum waarop de laatste bestelling voor dit product is geplaatst, in de tijdzone van de site.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
nl_NL: Beperk de resultatenverzameling tot producten die laag of niet op voorraad zijn. (Verouderd)

en: Search by similar product name or sku.
nl_NL: Productcategorieën zoeken.

en: There was an error logging in. Please check your credentials and try again.
nl_NL: Er was een fout bij het inloggen. Controleer uw gegevens en probeer het opnieuw.

en: Use Recommended
nl_NL: Aanbevolen gebruik

en: Use Your Address
nl_NL: Gebruik uw adres

en: Reenter Address
nl_NL: Adres opnieuw invoeren

en: Use Existing Address
nl_NL: Gebruik bestaand adres

en: Use recommended address instead?
nl_NL: Aanbevolen adres gebruiken?

en: We're unable to verify your address, but found a close match.
nl_NL: We kunnen uw adres niet verifiëren, maar we hebben een overeenkomst gevonden.

en: We are unable to verify your address.
nl_NL: We kunnen uw adres niet verifiëren.

en: Please confirm you would like to use this address or try again.
nl_NL: Bevestig dat u dit adres wilt gebruiken of probeer het opnieuw.

en: You Entered
nl_NL: Je bent binnengekomen

en: Recommended
nl_NL: Aanbevolen

note: translators: %s is the postcode field label
en: Email address contains invalid domain name.
nl_NL: E-mailadres bevat ongeldige domeinnaam.

note: translators: %s is the postcode field label
en: Please enter a valid %s.
nl_NL: Voer een geldige %s in.

en: Full name
nl_NL: Volledige naam

en: House number
nl_NL: Huisnummer

en: Street name
nl_NL: Straatnaam

en: Billing address
nl_NL: Factuuradres

en: Logged in with PayPal. Please continue your order below.
nl_NL: InGelogd met PayPal. Ga verder met uw bestelling hieronder.

en: You have been unsubscribed from our cart reminder emails.
nl_NL: U bent uitgeschreven voor onze herinneringsmails.

en: Complete Order
nl_NL: Bestelling Afronden

en: This order was abandoned and subsequently recovered.
nl_NL: Dit bevel werd opgegeven en vervolgens teruggevorderd.

en: Address Search
nl_NL: Adres zoeken

en: Search for your address
nl_NL: Uw adres zoeken

en: Or enter address manually.
nl_NL: Of voer het adres handmatig in.

en: Add Address Line 2
nl_NL: Adresregel 2 toevoegen

en: Add Company
nl_NL: Bedrijf toevoegen

en: Pick up
nl_NL: Ophalen

en: Ship
nl_NL: Verzenden

en: Delivery method
nl_NL: Drager

en: Pickup locations
nl_NL: Ophaalpunten

en: Pick up in store
nl_NL: Afhalen in de winkel

en: Pickup
nl_NL: Afhalen

en: Pickup Location
nl_NL: Afhaallocatie

en: Pickup instructions
nl_NL: Pickup instructies

en: Usually ready in 1 hour.
nl_NL: Meestal klaar in 1 uur.

en: Usually ready in 2 hours.
nl_NL: Meestal klaar in 2 uur.

en: Usually ready in 4 hours.
nl_NL: Meestal klaar in 4 uur.

en: Usually ready in 24 hours.
nl_NL: Meestal klaar in 24 uur.

en: Usually ready in 2-4 days.
nl_NL: Meestal klaar in 2-4 dagen.

en: Usually ready in 5+ days.
nl_NL: Meestal klaar in 5+ dagen.

en: Review
nl_NL: Beoordeling

en: Congrats! You get free standard shipping.
nl_NL: Gefeliciteerd Je krijgt gratis standaard verzending.

note: translators: %s is the amount remaining for free shipping
en: You're %s away from free shipping!
nl_NL: U bent %s verwijderd van gratis verzending!

en: Please enter a valid phone number.
nl_NL: Voer een juist telefoonnummer in.

en: Please enter your first and last name.
nl_NL: Vul uw voor- en achternaam in.

en: Shipping address
nl_NL: Verzendadres

en: Please enter a new quantity:
nl_NL: Gelieve een nieuwe hoeveelheid in te voeren:

en: 3-digit security code usually found on the back of your card. American Express cards have a 4-digit code located on the front.
nl_NL: De 3-cijferige veiligheidscode staat meestal op de achterkant van uw kaart. American Express kaarten hebben een 4-cijferige code op de voorkant.

en: Are you sure you want to remove this item from your cart?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit artikel uit uw winkelwagen wilt verwijderen?

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
nl_NL: Voer een geldige postcode / ZIP in.

en: Continue to pickup
nl_NL: Doorgaan naar ophalen

en: Start with post/zip code or street
nl_NL: Begin met postcode of straat

en: Shipping method
nl_NL: Verzendmethode

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Have a promo code? Click here.
nl_NL: Heb je een promo code? Klik hier.

en: Promo Code
nl_NL: Kortingscode

en: Enter Promo Code
nl_NL: Voer de promotiecode in

en: Remove this item
nl_NL: Verwijder dit item

en: Proceed to checkout
nl_NL: Afrekenen

en: Continue shopping
nl_NL: Verder winkelen

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Something went wrong. SendWP was not installed correctly.
nl_NL: Er is iets misgegaan; SendWP is niet correct geïnstalleerd.

en: Ship to
nl_NL: Leveradres

en: No shipping methods available
nl_NL: Geen verzendmethoden beschikbaar

en: All transactions are secure and encrypted.
nl_NL: Alle transacties zijn veilig en gecodeerd.

en: Your order is free. No payment is required.
nl_NL: Uw bestelling is gratis. Geen betaling is vereist.

en: Same as shipping address
nl_NL: Hetzelfde als verzendadres

en: Use a different billing address
nl_NL: Gebruik een ander factuuradres

en: Return to cart
nl_NL: Terug naar bestel overzicht

en: Continue to shipping
nl_NL: Doorgaan met de verzending

en: Continue to payment
nl_NL: Verder naar betalen

en: Review order
nl_NL: Bestelling controleren

en: Return to information
nl_NL: Terug naar informatie

en: Return to shipping
nl_NL: Terug naar verzending

en: Return to payment
nl_NL: Terug naar de betaling

en: Or
nl_NL: Of

en: Decrement
nl_NL: Verlaging

en: Increment
nl_NL: Bodverhoging

en: Unsubscribe
nl_NL: Uitschrijven

en: It looks like you already have an account. Please enter your login details below.
nl_NL: Het lijkt erop dat u al een account heeft. Voer hieronder uw inloggegevens in.

en: If you have shopped with us before, please enter your login details below.
nl_NL: Als u al eerder bij ons heeft gewinkeld, vul dan hieronder uw inloggegevens in.

en: Or continue as guest
nl_NL: Of ga verder als gast

en: No thanks
nl_NL: Nee, bedankt

en: Show order summary
nl_NL: Orderoverzicht weergeven

en: Hide order summary
nl_NL: Samenvatting van de verbergingsvolgorde

en: Express checkout
nl_NL: Snelle kassa

en: Information
nl_NL: Informatie

en: Order review
nl_NL: Order beoordeling

en: Already have an account with us?
nl_NL: Heb je al een account?

en: Log in.
nl_NL: Inloggen.

note: translators: %s: site name
en: Create %s shopping account.
nl_NL: Maak een %s winkel account aan.

en: If you do not have an account, we will create one for you.
nl_NL: Als u geen account hebt, maken we er een voor u.

note: translators: %1 is the customer's name, %2 is their email address
en: Welcome back, %1$s (%2$s).
nl_NL: Welkom terug, %1$s (%2$s).

en: Log out.
nl_NL: Afmelden.

en: Billing and Shipping address
nl_NL: Facturerings- en afleveradres

en: Your Cart
nl_NL: Uw winkelwagen

en: Select the address that matches your card or payment method.
nl_NL: Selecteer het adres dat overeenkomt met uw kaart of betaalmethode.

note: translators: %s is the order number
en: Order %s
nl_NL: Bestelling %s

note: translators: %s is the billing first name
en: Thank you %s!
nl_NL: Dank je wel %s!

en: Order status
nl_NL: Status van bestelling

en: Order updates
nl_NL: Bestelling updates

en: You’ll get shipping and delivery updates by email.
nl_NL: U krijgt per e-mail updates over verzending en levering.

en: Contact information
nl_NL: Contactinformatie

en: Shipping
nl_NL: Verzendkosten

en: Login
nl_NL: Inloggen

en: Your Cart is Empty
nl_NL: Uw mandje is leeg

note: Description of the plugin/theme
en: Beautiful, conversion optimized checkout templates for WooCommerce.
nl_NL: Mooie, conversie geoptimaliseerde kassasjablonen voor WooCommerce.
