Checkout for WooCommerce - en to pl_PL translation catalogue (126 entries)

en: Order Submitted
pl_PL: Złożone zamówienie

en: Special Offer
pl_PL: Oferta specjalna

en: Order Received
pl_PL: Zamówienie przyjęte do realizacji

en: Welcome back
pl_PL: Witaj ponownie

en: Contact
pl_PL: Kontakt

en: Method
pl_PL: Metoda

en: Payment
pl_PL: Płatność

en: Close Cart
pl_PL: Zamknij koszyk

en: Your site is running an <strong>insecure version</strong> of PHP that is no longer supported. Please contact your web hosting provider to update your PHP version.
pl_PL: Twoja strona korzysta z <strong>niezabezpieczonej wersji</strong> PHP, która nie jest już wspierana. Skontaktuj się z dostawcą usług hostingowych, aby zaktualizować wersję PHP.

note: translators: %s - checkoutwc.com URL for documentation with more details.
en: <strong>Note:</strong> CheckoutWC is disabled on your site until you fix the issue. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Need help? Click here.</a>
pl_PL: <strong>Uwaga:</strong> CheckoutWC jest wyłączony w Twojej witrynie do czasu rozwiązania problemu. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Potrzebujesz pomocy? Kliknij tutaj.</a>

note: translators: %s - WordPress version.
en: CheckoutWC requires WordPress %s or later.
pl_PL: CheckoutWC wymaga WordPressa %s lub nowszego.

note: translators: %s - WordPress version.
en: CheckoutWC requires WooCommerce %s or later.
pl_PL: CheckoutWC wymaga WooCommerce %s lub nowszej wersji.

en: No thanks, just complete my order
pl_PL: Nie dziękuję, po prostu dokończ moje zamówienie

en: Your order is almost complete...
pl_PL: Twoje zamówienie jest już prawie gotowe...

en: Add this offer to your order and save!
pl_PL: Dodaj tę ofertę do swojego zamówienia i oszczędzaj!

en: Product not found
pl_PL: Nie znaleziono produktu

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
pl_PL: Data złożenia ostatniego zamówienia na ten produkt w strefie czasowej witryny.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
pl_PL: Ograniczenie zestawu wyników do produktów, których stan magazynowy jest niski lub wyczerpany. (Przestarzałe)

en: Search by similar product name or sku.
pl_PL: Szukaj według podobnej nazwy produktu lub sku.

en: There was an error logging in. Please check your credentials and try again.
pl_PL: Pojawił się błąd podczas logowania. Proszę sprawdzić swoje dane uwierzytelniające i spróbować ponownie.

en: Use Recommended
pl_PL: Zastosowanie Zalecane

en: Use Your Address
pl_PL: Użyj swojego adresu

en: Reenter Address
pl_PL: Wprowadź ponownie adres

en: Use Existing Address
pl_PL: Wykorzystaj istniejący adres

en: Use recommended address instead?
pl_PL: Czy zamiast tego należy użyć zalecanego adresu?

en: We're unable to verify your address, but found a close match.
pl_PL: Nie jesteśmy w stanie zweryfikować Twojego adresu, ale znaleźliśmy bliskie dopasowanie.

en: We are unable to verify your address.
pl_PL: Nie jesteśmy w stanie zweryfikować twojego adresu.

en: Please confirm you would like to use this address or try again.
pl_PL: Proszę potwierdzić, że chcesz używać tego adresu lub spróbować ponownie.

en: You Entered
pl_PL: Wszedłeś

en: Recommended
pl_PL: Zalecane

note: translators: %s is the postcode field label
en: Email address contains invalid domain name.
pl_PL: Adres e-mail zawiera nieprawidłową nazwę domeny.

note: translators: %s is the postcode field label
en: Please enter a valid %s.
pl_PL: Proszę wprowadzić prawidłowe %s.

en: Full name
pl_PL: Imię i nazwisko

en: House number
pl_PL: Numer domu

en: Street name
pl_PL: Nazwa ulicy

en: Billing address
pl_PL: Dane kupującego

en: Logged in with PayPal. Please continue your order below.
pl_PL: Zalogowany za pomocą PayPal. Proszę kontynuować zamówienie poniżej.

en: You have been unsubscribed from our cart reminder emails.
pl_PL: Zostałeś wypisany z naszych maili przypominających o koszyku.

en: Complete Order
pl_PL: Złóż zamówienie

en: This order was abandoned and subsequently recovered.
pl_PL: Od tego zamówienia odstąpiono, a następnie je odzyskano.

en: Address Search
pl_PL: Wyszukiwanie adresu

en: Search for your address
pl_PL: Wyszukaj swój adres

en: Or enter address manually.
pl_PL: Lub wprowadź adres ręcznie.

en: Add Address Line 2
pl_PL: Dodaj wiersz adresowy 2

en: Add Company
pl_PL: Dodaj firmę

en: Pick up
pl_PL: Odbiór

en: Ship
pl_PL: Zafrachtować

en: Delivery method
pl_PL: Sposób dostawy

en: Pickup locations
pl_PL: Punkt odbioru osobistego

en: Pick up in store
pl_PL: Odbiór w sklepie

en: Pickup
pl_PL: Odbiór

en: Pickup Location
pl_PL: Miejsce odbioru

en: Pickup instructions
pl_PL: Instrukcje odbioru

en: Usually ready in 1 hour.
pl_PL: Zwykle gotowe w ciągu 1 godziny.

en: Usually ready in 2 hours.
pl_PL: Zwykle gotowe w ciągu 2 godzin.

en: Usually ready in 4 hours.
pl_PL: Zwykle gotowe w ciągu 4 godzin.

en: Usually ready in 24 hours.
pl_PL: Zwykle gotowe w ciągu 24 godzin.

en: Usually ready in 2-4 days.
pl_PL: Zwykle gotowe w ciągu 2-4 dni.

en: Usually ready in 5+ days.
pl_PL: Zwykle gotowe w ciągu ponad 5 dni.

en: Review
pl_PL: Przegląd

en: Congrats! You get free standard shipping.
pl_PL: Gratulacje! Dostaniesz darmową standardową wysyłkę.

note: translators: %s is the amount remaining for free shipping
en: You're %s away from free shipping!
pl_PL: Jesteś %s z dala od darmowej wysyłki!

en: Please enter a valid phone number.
pl_PL: Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu.

en: Please enter your first and last name.
pl_PL: Proszę wpisać swoje imię i nazwisko.

en: Shipping address
pl_PL: Adres wysyłki

en: Please enter a new quantity:
pl_PL: Proszę wprowadzić nową ilość:

en: 3-digit security code usually found on the back of your card. American Express cards have a 4-digit code located on the front.
pl_PL: 3-cyfrowy kod bezpieczeństwa zwykle znajduje się na tylnej stronie karty. Karty American Express mają 4-cyfrowy kod umieszczony na przedniej stronie.

en: Are you sure you want to remove this item from your cart?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten przedmiot z koszyka?

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
pl_PL: Proszę podać poprawny kod pocztowy.

en: Continue to pickup
pl_PL: Kontynuuj odbiór

en: Start with post/zip code or street
pl_PL: Rozpocznij od kodu pocztowego/hipotecznego lub ulicy

en: Shipping method
pl_PL: Metoda dostawy

en: Apply
pl_PL: Zastosuj

en: Have a promo code? Click here.
pl_PL: Masz kod promocyjny? Kliknij tutaj.

en: Promo Code
pl_PL: Kod promocyjny

en: Enter Promo Code
pl_PL: Wprowadź kod promocyjny

en: Remove this item
pl_PL: Usuń ten produkt

en: Proceed to checkout
pl_PL: Przejdź do płatności

en: Continue shopping
pl_PL: Kontynuuj zakupy

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Something went wrong. SendWP was not installed correctly.
pl_PL: Coś poszło nie tak. SendWP nie został zainstalowany poprawnie.

en: Ship to
pl_PL: Wysłać do

en: No shipping methods available
pl_PL: Brak dostępnych metod wysyłki

en: All transactions are secure and encrypted.
pl_PL: Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane.

en: Your order is free. No payment is required.
pl_PL: Twoje zamówienie jest darmowe. Płatność nie jest wymagana.

en: Same as shipping address
pl_PL: Taki sam jak adres wysyłki

en: Use a different billing address
pl_PL: Użyj innego adresu rozliczeniowego

en: Return to cart
pl_PL: Powrót do koszyka

en: Continue to shipping
pl_PL: Przejdź do wysyłki

en: Continue to payment
pl_PL: Przejdź do płatności

en: Review order
pl_PL: Kolejność przeglądania

en: Return to information
pl_PL: Powrót do informacji

en: Return to shipping
pl_PL: Powrót do wysyłki

en: Return to payment
pl_PL: Powrót do płatności

en: Or
pl_PL: Lub

en: Decrement
pl_PL: Zmniejszenie

en: Increment
pl_PL: Przyrost

en: Unsubscribe
pl_PL: Wypisz się

en: It looks like you already have an account. Please enter your login details below.
pl_PL: Wygląda na to, że masz już konto. Proszę wpisać poniżej swoje dane logowania.

en: If you have shopped with us before, please enter your login details below.
pl_PL: Jeśli robiłeś już u nas zakupy, wpisz poniżej swoje dane logowania.

en: Or continue as guest
pl_PL: Lub kontynuuj jako gość

en: No thanks
pl_PL: Nie, dziękuję

en: Show order summary
pl_PL: Pokaż podsumowanie zamówienia

en: Hide order summary
pl_PL: Ukryć podsumowanie zamówienia

en: Express checkout
pl_PL: Kasa ekspresowa

en: Information
pl_PL: Informacja

en: Order review
pl_PL: Przegląd zamówień

en: Already have an account with us?
pl_PL: Masz już konto u nas?

en: Log in.
pl_PL: Zaloguj się.

note: translators: %s: site name
en: Create %s shopping account.
pl_PL: Utwórz konto %s shopping account.

en: If you do not have an account, we will create one for you.
pl_PL: Jeśli nie posiadasz konta, stworzymy je dla Ciebie.

note: translators: %1 is the customer's name, %2 is their email address
en: Welcome back, %1$s (%2$s).
pl_PL: Witamy z powrotem, %1$s (%2$s).

en: Log out.
pl_PL: Wyloguj się.

en: Billing and Shipping address
pl_PL: Adres do fakturowania i wysyłki

en: Your Cart
pl_PL: Twój koszyk

en: Select the address that matches your card or payment method.
pl_PL: Wybierz adres odpowiadający twojej karcie lub metodzie płatności.

note: translators: %s is the order number
en: Order %s
pl_PL: Zamówienie %s

note: translators: %s is the billing first name
en: Thank you %s!
pl_PL: Dziękuję %s!

en: Order status
pl_PL: Status zamówienia

en: Order updates
pl_PL: Aktualizacje zamówienia

en: You’ll get shipping and delivery updates by email.
pl_PL: Aktualizacje dotyczące wysyłki i dostawy będą wysyłane pocztą elektroniczną.

en: Contact information
pl_PL: Informacje kontaktowe

en: Shipping
pl_PL: Wysyłka

en: Login
pl_PL: Zaloguj się

en: Your Cart is Empty
pl_PL: Twój koszyk jest pusty

note: Description of the plugin/theme
en: Beautiful, conversion optimized checkout templates for WooCommerce.
pl_PL: Piękna, zoptymalizowana konwersja szablonów kasowych dla WooCommerce.
