Checkout for WooCommerce - en to sk_SK translation catalogue (126 entries)

en: Order Submitted
sk_SK: Predložená objednávka

en: Special Offer
sk_SK: Špeciálna ponuka

en: Order Received
sk_SK: Prijatá objednávka

en: Welcome back
sk_SK: Vitajte späť

en: Contact
sk_SK: Kontakt

en: Method
sk_SK: Metóda

en: Payment
sk_SK: Platba

en: Close Cart
sk_SK: Zatvoriť košík

en: Your site is running an <strong>insecure version</strong> of PHP that is no longer supported. Please contact your web hosting provider to update your PHP version.
sk_SK: Na vašom webe je nainštalovaná <strong>nezabezpečená verzia</strong> PHP, ktorá už nie je podporovaná. Obráťte sa na poskytovateľa webhostingu, aby aktualizoval verziu PHP.

note: translators: %s - checkoutwc.com URL for documentation with more details.
en: <strong>Note:</strong> CheckoutWC is disabled on your site until you fix the issue. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Need help? Click here.</a>
sk_SK: <strong>Poznámka</strong>: CheckoutWC je na vašej stránke zakázaný, kým problém neodstránite. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Potrebujete pomoc? Kliknite sem.</a>

note: translators: %s - WordPress version.
en: CheckoutWC requires WordPress %s or later.
sk_SK: CheckoutWC vyžaduje WordPress %s alebo novší.

note: translators: %s - WordPress version.
en: CheckoutWC requires WooCommerce %s or later.
sk_SK: CheckoutWC vyžaduje WooCommerce %s alebo novší.

en: No thanks, just complete my order
sk_SK: Nie, ďakujem, len dokončite moju objednávku

en: Your order is almost complete...
sk_SK: Vaša objednávka je takmer dokončená...

en: Add this offer to your order and save!
sk_SK: Pridajte túto ponuku do svojej objednávky a ušetrite!

en: Product not found
sk_SK: Produkt nebol nájdený

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
sk_SK: Dátum poslednej objednávky tohto produktu v časovom pásme stránky.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
sk_SK: Obmedziť súbor výsledkov na produkty, ktorých je málo alebo ktoré nie sú na sklade. (Zastarané)

en: Search by similar product name or sku.
sk_SK: Vyhľadávanie podľa podobného názvu produktu alebo sku.

en: There was an error logging in. Please check your credentials and try again.
sk_SK: Pri prihlasovaní sa vyskytla chyba. Skontrolujte svoje prihlasovacie údaje a skúste to znova.

en: Use Recommended
sk_SK: Odporúčané použitie

en: Use Your Address
sk_SK: Použite svoju adresu

en: Reenter Address
sk_SK: Znovu zadajte adresu

en: Use Existing Address
sk_SK: Použitie existujúcej adresy

en: Use recommended address instead?
sk_SK: Použiť namiesto toho odporúčanú adresu?

en: We're unable to verify your address, but found a close match.
sk_SK: Nemôžeme overiť vašu adresu, ale našli sme blízku zhodu.

en: We are unable to verify your address.
sk_SK: Nemôžeme overiť vašu adresu.

en: Please confirm you would like to use this address or try again.
sk_SK: Potvrďte, že chcete používať túto adresu, alebo to skúste znova.

en: You Entered
sk_SK: Vstúpili ste

en: Recommended
sk_SK: Odporúčané

note: translators: %s is the postcode field label
en: Email address contains invalid domain name.
sk_SK: E-mailová adresa obsahuje neplatný názov domény.

note: translators: %s is the postcode field label
en: Please enter a valid %s.
sk_SK: Zadajte platné %s.

en: Full name
sk_SK: Celé meno

en: House number
sk_SK: Číslo domu

en: Street name
sk_SK: Názov ulice

en: Billing address
sk_SK: Fakturačná adresa

en: Logged in with PayPal. Please continue your order below.
sk_SK: Prihláste sa pomocou služby PayPal. Pokračujte v objednávke nižšie.

en: You have been unsubscribed from our cart reminder emails.
sk_SK: Boli ste odhlásení z odberu našich e-mailov s pripomienkami o košíku.

en: Complete Order
sk_SK: Kompletná objednávka

en: This order was abandoned and subsequently recovered.
sk_SK: Táto objednávka bola zrušená a následne vrátená.

en: Address Search
sk_SK: Hľadanie adresy

en: Search for your address
sk_SK: Vyhľadajte svoju adresu

en: Or enter address manually.
sk_SK: Alebo zadajte adresu ručne.

en: Add Address Line 2
sk_SK: Pridať riadok s adresou 2

en: Add Company
sk_SK: Pridať novú spoločnosť

en: Pick up
sk_SK: Naloženie

en: Ship
sk_SK: Poslať

en: Delivery method
sk_SK: Spôsob doručenia

en: Pickup locations
sk_SK: Miesta vyzdvihnutia

en: Pick up in store
sk_SK: Vyzdvihnutie v predajni

en: Pickup
sk_SK: Vyzvednutie

en: Pickup Location
sk_SK: Miesto vyzdvihnutia

en: Pickup instructions
sk_SK: Pokyny na vyzdvihnutie

en: Usually ready in 1 hour.
sk_SK: Zvyčajne je hotová za 1 hodinu.

en: Usually ready in 2 hours.
sk_SK: Zvyčajne je hotová do 2 hodín.

en: Usually ready in 4 hours.
sk_SK: Zvyčajne je hotová do 4 hodín.

en: Usually ready in 24 hours.
sk_SK: Zvyčajne do 24 hodín.

en: Usually ready in 2-4 days.
sk_SK: Zvyčajne je hotová do 2-4 dní.

en: Usually ready in 5+ days.
sk_SK: Zvyčajne je hotová za viac ako 5 dní.

en: Review
sk_SK: Recenzia

en: Congrats! You get free standard shipping.
sk_SK: Gratulujeme! Získate štandardnú dopravu zadarmo.

note: translators: %s is the amount remaining for free shipping
en: You're %s away from free shipping!
sk_SK: Ste %s od dopravy zadarmo!

en: Please enter a valid phone number.
sk_SK: Prosíme, zadajte platné telefónne číslo.

en: Please enter your first and last name.
sk_SK: Zadajte svoje meno a priezvisko.

en: Shipping address
sk_SK: Doručovacia adresa

en: Please enter a new quantity:
sk_SK: Zadajte nové množstvo:

en: 3-digit security code usually found on the back of your card. American Express cards have a 4-digit code located on the front.
sk_SK: Trojciferný bezpečnostný kód sa zvyčajne nachádza na zadnej strane karty. Karty American Express majú 4-ciferný kód umiestnený na prednej strane.

en: Are you sure you want to remove this item from your cart?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť túto položku z košíka?

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
sk_SK: Zadajte prosím platné PSČ / ZIP.

en: Continue to pickup
sk_SK: Pokračujte v preberaní

en: Start with post/zip code or street
sk_SK: Začnite poštovým/spisovným smerovacím číslom alebo ulicou

en: Shipping method
sk_SK: Spôsob dopravy

en: Apply
sk_SK: Použiť

en: Have a promo code? Click here.
sk_SK: Máte promo kód? Kliknite tu.

en: Promo Code
sk_SK: Propagačný kód

en: Enter Promo Code
sk_SK: Zadajte propagačný kód

en: Remove this item
sk_SK: Odstrániť túto položku

en: Proceed to checkout
sk_SK: Dokončiť nákup

en: Continue shopping
sk_SK: Pokračovať v nákupe

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Something went wrong. SendWP was not installed correctly.
sk_SK: Niečo sa pokazilo. Program SendWP nebol nainštalovaný správne.

en: Ship to
sk_SK: Odoslať do

en: No shipping methods available
sk_SK: Nie sú k dispozícii žiadne spôsoby dopravy

en: All transactions are secure and encrypted.
sk_SK: Všetky transakcie sú zabezpečené a šifrované.

en: Your order is free. No payment is required.
sk_SK: Vaša objednávka je bezplatná. Nevyžaduje sa žiadna platba.

en: Same as shipping address
sk_SK: Rovnaké ako dodacia adresa

en: Use a different billing address
sk_SK: Odoslať na inú adresu

en: Return to cart
sk_SK: Vrátiť sa do košíka

en: Continue to shipping
sk_SK: Pokračujte v dodávke

en: Continue to payment
sk_SK: Pokračujte v platbe

en: Review order
sk_SK: Skontrolovať objednávku

en: Return to information
sk_SK: Návrat k informáciám

en: Return to shipping
sk_SK: Návrat na prepravu

en: Return to payment
sk_SK: Návrat k platbe

en: Or
sk_SK: Alebo

en: Decrement
sk_SK: Zníženie

en: Increment
sk_SK: Prírastok

en: Unsubscribe
sk_SK: Zrušiť odber

en: It looks like you already have an account. Please enter your login details below.
sk_SK: Vyzerá to, že už máte účet. Zadajte prosím svoje prihlasovacie údaje nižšie.

en: If you have shopped with us before, please enter your login details below.
sk_SK: Ak ste u nás už nakupovali, zadajte nižšie svoje prihlasovacie údaje.

en: Or continue as guest
sk_SK: Alebo pokračujte ako hosť

en: No thanks
sk_SK: Nie, ďakujem

en: Show order summary
sk_SK: Zobraziť zhrnutie objednávky

en: Hide order summary
sk_SK: Skryť zhrnutie objednávky

en: Express checkout
sk_SK: Expresná pokladňa

en: Information
sk_SK: Informácie

en: Order review
sk_SK: Kontrola objednávky

en: Already have an account with us?
sk_SK: Už máte u nás účet?

en: Log in.
sk_SK: Prihláste sa.

note: translators: %s: site name
en: Create %s shopping account.
sk_SK: Vytvorte nákupný účet %s.

en: If you do not have an account, we will create one for you.
sk_SK: Ak nemáte účet, vytvoríme vám ho.

note: translators: %1 is the customer's name, %2 is their email address
en: Welcome back, %1$s (%2$s).
sk_SK: Vitajte späť,%1$s (%2$s).

en: Log out.
sk_SK: Odhlásiť sa.

en: Billing and Shipping address
sk_SK: Fakturačná a dodacia adresa

en: Your Cart
sk_SK: Košík

en: Select the address that matches your card or payment method.
sk_SK: Vyberte adresu, ktorá sa zhoduje s vašou kartou alebo spôsobom platby.

note: translators: %s is the order number
en: Order %s
sk_SK: Objednávka  %s

note: translators: %s is the billing first name
en: Thank you %s!
sk_SK: Ďakujem ti %s!

en: Order status
sk_SK: Stav objednávky

en: Order updates
sk_SK: Aktualizácie objednávok

en: You’ll get shipping and delivery updates by email.
sk_SK: Dostanete aktualizácie o dodávke a doručení e-mailom.

en: Contact information
sk_SK: İletişim bilgileri

en: Shipping
sk_SK: Doručenie

en: Login
sk_SK: Prihlásenie

en: Your Cart is Empty
sk_SK: Vaš košík je prázdny

note: Description of the plugin/theme
en: Beautiful, conversion optimized checkout templates for WooCommerce.
sk_SK: Krásne šablóny pokladní optimalizované pre prevod pre WooCommerce.
