Checkout for WooCommerce - en to sl_SI translation catalogue (124 entries)

en: Order Submitted
sl_SI: Oddano naročilo

en: Special Offer
sl_SI: Posebna ponudba

en: Order Received
sl_SI: Prejeto naročilo

en: Welcome back
sl_SI: Dobrodošel nazaj

en: Contact
sl_SI: Kontakt

en: Method
sl_SI: Metoda

en: Payment
sl_SI: Plačilo

en: Close Cart
sl_SI: Zapri košarico

en: Your site is running an <strong>insecure version</strong> of PHP that is no longer supported. Please contact your web hosting provider to update your PHP version.
sl_SI: Na vašem spletnem mestu je nameščena <strong>nezanesljiva različica</strong> PHP, ki ni več podprta. Za posodobitev različice PHP se obrnite na ponudnika spletnega gostovanja.

note: translators: %s - checkoutwc.com URL for documentation with more details.
en: <strong>Note:</strong> CheckoutWC is disabled on your site until you fix the issue. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Need help? Click here.</a>
sl_SI: <strong>Opomba:</strong> CheckoutWC je onemogočen na vašem spletnem mestu, dokler ne odpravite težave. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Potrebujete pomoč? Kliknite tukaj.</a>

note: translators: %s - WordPress version.
en: CheckoutWC requires WordPress %s or later.
sl_SI: CheckoutWC zahteva WordPress %s ali novejšo različico.

note: translators: %s - WordPress version.
en: CheckoutWC requires WooCommerce %s or later.
sl_SI: CheckoutWC zahteva WooCommerce %s ali novejšo različico.

en: No thanks, just complete my order
sl_SI: Ne, hvala, samo dokončajte moje naročilo

en: Your order is almost complete...
sl_SI: Vaše naročilo je skoraj končano...

en: Add this offer to your order and save!
sl_SI: Dodajte to ponudbo v svoje naročilo in prihranite!

en: Product not found
sl_SI: Izdelek ni najden

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
sl_SI: Datum zadnjega naročila za ta izdelek v časovnem pasu spletnega mesta.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
sl_SI: Omejite nabor rezultatov na izdelke, ki jih je premalo ali jih ni na zalogi. (zastarelo)

en: Search by similar product name or sku.
sl_SI: Iščite po podobnem imenu izdelka ali sku.

en: There was an error logging in. Please check your credentials and try again.
sl_SI: Pri prijavi je prišlo do napake. Preverite svoje poverilnice in poskusite znova.

en: Use Recommended
sl_SI: Uporaba Priporočena

en: Use Your Address
sl_SI: Uporabite svoj naslov

en: Reenter Address
sl_SI: Ponovno vnesite naslov

en: Use Existing Address
sl_SI: Uporaba obstoječega naslova

en: Use recommended address instead?
sl_SI: Namesto tega uporabite priporočeni naslov?

en: We're unable to verify your address, but found a close match.
sl_SI: Vašega naslova ne moremo preveriti, vendar smo našli podoben naslov.

en: We are unable to verify your address.
sl_SI: Vašega naslova ne moremo preveriti.

en: Please confirm you would like to use this address or try again.
sl_SI: Potrdite, da želite uporabiti ta naslov, ali poskusite znova.

en: You Entered
sl_SI: Vstopili ste

en: Recommended
sl_SI: Priporočeno

note: translators: %s is the postcode field label
en: Email address contains invalid domain name.
sl_SI: E-poštni naslov vsebuje neveljavno ime domene.

note: translators: %s is the postcode field label
en: Please enter a valid %s.
sl_SI: Vnesite veljavno %s.

en: Full name
sl_SI: Polno ime

en: House number
sl_SI: Hišna številka

en: Street name
sl_SI: Naziv ulice

en: Billing address
sl_SI: Naslov naročnika

en: Logged in with PayPal. Please continue your order below.
sl_SI: Prijavljen s storitvijo PayPal. Nadaljujte z naročilom spodaj.

en: You have been unsubscribed from our cart reminder emails.
sl_SI: Odjavili ste se od naših e-poštnih sporočil z opomnikom za košarico.

en: Complete Order
sl_SI: Popolna naročilo

en: This order was abandoned and subsequently recovered.
sl_SI: To naročilo je bilo opuščeno in pozneje izterjano.

en: Address Search
sl_SI: Iskanje naslovov

en: Search for your address
sl_SI: Poiščite svoj naslov

en: Or enter address manually.
sl_SI: Ali pa naslov vnesite ročno.

en: Add Address Line 2
sl_SI: Dodaj naslovno vrstico 2

en: Add Company
sl_SI: Dodajte podjetje

en: Pick up
sl_SI: Prevzem

en: Ship
sl_SI: Odpremiti

en: Delivery method
sl_SI: Izbrati morate način dostave

en: Pickup locations
sl_SI: Lokacije prevzema

en: Pick up in store
sl_SI: Prevzem v trgovini

en: Pickup
sl_SI: Prevzem

en: Pickup Location
sl_SI: Lokacija prevzema

en: Pickup instructions
sl_SI: Navodila za prevzem

en: Usually ready in 1 hour.
sl_SI: Običajno je pripravljen v 1 uri.

en: Usually ready in 2 hours.
sl_SI: Običajno je pripravljen v 2 urah.

en: Usually ready in 4 hours.
sl_SI: Običajno je pripravljen v 4 urah.

en: Usually ready in 24 hours.
sl_SI: Običajno je pripravljen v 24 urah.

en: Usually ready in 2-4 days.
sl_SI: Običajno je pripravljen v 2-4 dneh.

en: Usually ready in 5+ days.
sl_SI: Običajno je pripravljen v več kot 5 dneh.

en: Review
sl_SI: Pregled

en: Congrats! You get free standard shipping.
sl_SI: Čestitke! Dobili ste brezplačno standardno dostavo.

note: translators: %s is the amount remaining for free shipping
en: You're %s away from free shipping!
sl_SI: Od brezplačne dostave vas loči %s!

en: Please enter a valid phone number.
sl_SI: Vnesite veljavno telefonsko številko.

en: Please enter your first and last name.
sl_SI: Vnesite svoje ime in priimek.

en: Shipping address
sl_SI: Naslov za dostavo

en: Please enter a new quantity:
sl_SI: Vnesite novo količino:

en: 3-digit security code usually found on the back of your card. American Express cards have a 4-digit code located on the front.
sl_SI: 3-mestna varnostna koda je običajno na zadnji strani kartice. Kartice American Express imajo na sprednji strani 4-mestno kodo.

en: Are you sure you want to remove this item from your cart?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite ta izdelek odstraniti iz košarice?

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
sl_SI: Vnesite veljavno poštno številko.

en: Continue to pickup
sl_SI: Nadaljujte s prevzemom

en: Start with post/zip code or street
sl_SI: Začnite s poštno/poštno številko ali ulico

en: Shipping method
sl_SI: Način dostave

en: Apply
sl_SI: Uporabi

en: Have a promo code? Click here.
sl_SI: Imaš promocijsko kodo? Klikni tukaj.

en: Promo Code
sl_SI: Promocijska koda

en: Enter Promo Code
sl_SI: Vnesite promocijsko kodo

en: Remove this item
sl_SI: Odstrani ta izdelek

en: Proceed to checkout
sl_SI: Nadaljuj na blagajno

en: Continue shopping
sl_SI: Nadaljuj z nakupovanjem

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Something went wrong. SendWP was not installed correctly.
sl_SI: Nekaj je šlo narobe. Program SendWP ni bil pravilno nameščen.

en: Ship to
sl_SI: Naslov dostave

en: No shipping methods available
sl_SI: Načini dostave niso na voljo

en: All transactions are secure and encrypted.
sl_SI: Vse transakcije so varne in šifrirane.

en: Your order is free. No payment is required.
sl_SI: Vaše naročilo je brezplačno. Plačilo ni potrebno.

en: Same as shipping address
sl_SI: Enako kot naslov za dostavo

en: Use a different billing address
sl_SI: Uporabite drug naslov za izstavitev računa

en: Return to cart
sl_SI: Nazaj v košarico

en: Continue to shipping
sl_SI: Nadaljujte z pošiljanjem

en: Review order
sl_SI: Pregledaj naročilo

en: Return to information
sl_SI: Vrnite se k informacijam

en: Return to shipping
sl_SI: Vrnite se k pošiljanju

en: Return to payment
sl_SI: Vrnitev na plačilo

en: Decrement
sl_SI: Zmanjšanje

en: Increment
sl_SI: Povečanje

en: Unsubscribe
sl_SI: Izpiši se

en: It looks like you already have an account. Please enter your login details below.
sl_SI: Videti je, da že imate račun. Prosimo, vnesite svoje podatke za prijavo spodaj.

en: If you have shopped with us before, please enter your login details below.
sl_SI: Če ste pri nas že nakupovali, spodaj vnesite svoje podatke za prijavo.

en: Or continue as guest
sl_SI: Ali nadaljujte kot gost

en: No thanks
sl_SI: Ne, hvala

en: Show order summary
sl_SI: Prikaži povzetek naročila

en: Hide order summary
sl_SI: Skrij povzetek naročila

en: Express checkout
sl_SI: Hitra blagajna

en: Information
sl_SI: Informacija

en: Order review
sl_SI: Pregled naročila

en: Already have an account with us?
sl_SI: Že imate račun pri nas?

en: Log in.
sl_SI: Prijavite se.

note: translators: %s: site name
en: Create %s shopping account.
sl_SI: Ustvarite račun za nakup %s.

en: If you do not have an account, we will create one for you.
sl_SI: Če nimate računa, ga bomo ustvarili za vas.

note: translators: %1 is the customer's name, %2 is their email address
en: Welcome back, %1$s (%2$s).
sl_SI: Dobrodošli nazaj,%1$s (%2$s).

en: Log out.
sl_SI: Odjava.

en: Billing and Shipping address
sl_SI: Naslov za obračun in pošiljanje

en: Your Cart
sl_SI: Vaša košarica

en: Select the address that matches your card or payment method.
sl_SI: Izberite naslov, ki se ujema z vašo kartico ali plačilnim sredstvom.

note: translators: %s is the order number
en: Order %s
sl_SI: Naročilo %s

note: translators: %s is the billing first name
en: Thank you %s!
sl_SI: Hvala %s!

en: Order status
sl_SI: Zaključek naročila

en: Order updates
sl_SI: Posodobitve naročila

en: You’ll get shipping and delivery updates by email.
sl_SI: Posodobitve dostave in dostave boste prejeli po e-pošti.

en: Contact information
sl_SI: Kontaktni podatki

en: Shipping
sl_SI: Dostava

en: Login
sl_SI: Prijava

en: Your Cart is Empty
sl_SI: Vaša košarica je prazna

note: Description of the plugin/theme
en: Beautiful, conversion optimized checkout templates for WooCommerce.
sl_SI: Beautiful, conversion optimized checkout template for WooCommerce.
